Tigerforum.pl

Relaks => Dyskusje na luzie => Wątek zaczęty przez: strażowy w 08 Październik 2019, 10:12:19

Tytuł: Prośba o pomoc dla Pawła !!
Wiadomość wysłana przez: strażowy w 08 Październik 2019, 10:12:19
Za zgodą „administracji” zamieszczam informację z prośbą o pomoc .

W dniu 2 października czyli kilka dni temu, w miejscowości Lednogóra uległ całkowitemu spaleniu dom Pawła, kolegi z którym pracuję na jednej zmianie służbowej w JRG.
Będąc w pracy, ok godz 10.30 dostaliśmy informację że dom płonie. Osobiście zawiozłem go na miejsce zdarzenia, a to co zobaczyliśmy wyglądało strasznie…
(https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9f8ce331c95e.jpg) (https://naforum.zapodaj.net/9f8ce331c95e.jpg.html)

...po dogaszeniu

(https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e8339c48a6f1.jpg) (https://naforum.zapodaj.net/e8339c48a6f1.jpg.html)

(https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fa80fe7db93f.jpg) (https://naforum.zapodaj.net/fa80fe7db93f.jpg.html)Paweł budowałem ten dom samodzielnie od trzech lat. Obecnie był na etapie docieplania i początkiem przyszłego roku miał się wprowadzać. Niestety, miesiąc temu nie odnowił polisy ubezpieczeniowej  :-\ …
Biegły, który badał zdarzenie stwierdził że nastąpiło ono jako konsekwencja wcześniejszego uderzenia pioruna w skrzynkę bezpiecznikową.
Od siebie dodam że znam Pawła dobrze, mimo swoich nielicznych wad ( każdy je ma ), jest osobą bardzo uczciwą, pomocną i zdecydowanie „ o jednej twarzy” – dlatego całą zmianą już następnego dnia pomagaliśmy sprzątać zgliszcza, codziennie ktoś jest na miejscu i doraźnie wspiera naszego kolegę w potrzebnych pracach.
Przez kilkanaście lat sam pomagał w różnych sytuacjach, również tych związanych z nieszczęściem od ognia, tym razem sam jest jego ofiarą.
Strażacy z JRG 3 w Poznaniu  organizują zbiórkę pieniężną.

Jeśli ktoś z Was poczuje chęć pomocy Pawłowi to proszę o inf na PW, podam dane do wpłaty za które z góry dziękuję w imieniu Pawła.