Ankieta

W jakiej lokalizacji organizujemy III Zlot Kotowatych?

Wybrzeże (Środkowe)
4 (5.2%)
Kaszuby (Bory Tucholskie)
31 (40.3%)
Mazury
6 (7.8%)
Bieszczady
36 (46.8%)

Głosów w sumie: 68

Głosowanie skończone: 07 Luty 2017, 11:54:43

Autor Wątek: Zlot wiosenny 2017 ?  (Przeczytany 82192 razy)

zbych_77

  • Gość
Odp: Zlot wiosenny 2017 ?
« Odpowiedź #60 dnia: 17 Styczeń 2017, 17:37:20 »
nie ma złej pogody na moto - jest tylko zły strój

Offline Filay

  • Stary kocur
  • *****
  • Wiadomości: 675
  • Opinia +0/-0
  • Miejscowość: WARSZAWA
Odp: Zlot wiosenny 2017 ?
« Odpowiedź #61 dnia: 17 Styczeń 2017, 18:49:37 »
Witam. podczepię się do dyskusji :P

Jeżeli chodzi o lokalizację to ja jestem za mazurami i kaszubami ewentualnie pomorzem, to mówiłem już na zlocie jesiennym.

natomiast bardziej mnie martwi moja dyspozycyjność w maju 2 połowa maja praktycznie odpada już mam jeden wyjazd, bilety leżą i czekają  no i robota z której się nie wyrwę, zostaje mi majówka ale wiele osób już ma plany na majówkę więc lipa.

Co do planu zlotu zgadzam się, że szutry to może być zbyt ambitna wycieczka dla wielu uczestników zlotu
dlatego proponował bym w sobotę zrobić normalną wycieczkę raczej asfaltem a ewentualnie w niedziele coś bardzie szutrowego
chyba, że znajdzie się parę osób i dopisze pogoda to można zrobić w sobotę alternatywną trasę,

i ostatnie :P  nie do końca się zgodzę że 1200 sie nie nadaje na szutry  sam widziałem jak zbych gonił mnie 1200 po dość wyboistej drodze i nieźle mu szło =]

Offline max71

  • Stary kocur
  • *****
  • Wiadomości: 1 129
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: 1200 XcX
  • Miejscowość: Tarnobrzeg
Odp: Zlot wiosenny 2017 ?
« Odpowiedź #62 dnia: 17 Styczeń 2017, 18:55:29 »
ja jestem za Bieszczadami , które odwiedzam kilkanaście razy w roku ..mam tam co prawda ponad 200 km ale naprawdę warto tam się wybrać ... znam parę tras więc chętnie podpowiem co i gdzie zobaczyć ... powiem Wam tak jeśli chodzi o termin i weekend majowy to zdecydowanie odradzam ze względu na dużą ilość " turystów " .. jeśli miałby to być termin weekendowej majówki to już teraz trzeba by rezerwować jakieś noclegi dla większej grupy ponieważ im bliżej weekendu tym trudniej .. poza tym chcąc " luźno " pojeździć w Biesach to w tym czasie naprawdę są tłumy ...

Offline biblo

  • Stary kocur
  • *****
  • Wiadomości: 2 838
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: inny motocykl
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: Zlot wiosenny 2017 ?
« Odpowiedź #63 dnia: 17 Styczeń 2017, 19:22:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nie ma złej pogody na moto - jest tylko zły strój

Żaden strój nie zrekompensuje straconej frajdy z jazdy po suchym i zwiedzania. Ci, co byli na jesiennym Zlocie - szczególnie grupy z trasy II i III - wiedzą o czym piszę ;)

Filay:: będą pewnie 2-3 propozycje terminów, w drodze głosowania wybierzemy jeden z nich. A że nie każdemu będzie on pasował... no cóż, tak to bywa... Nie sądzę, aby długi weekend majowy był brany pod uwagę, bo jak znam życie, jest to dla wielu okazja na tygodniowy wypad (np. na moto) lub krótkie "wczasy" z rodziną.

You are not allowed to view links. Register or Login
ja jestem za Bieszczadami (...) mam tam co prawda ponad 200 km ale naprawdę warto tam się wybrać

he, he... żartowniś  :) Ja mam ponad 400 km  8) A co mają powiedzieć Ci np. z Poznania? Lub Toma ze Szczecina  >:D
Pozdrawiam,
Jacek
_______________________________________________________
|Sportster IRON 883™|DL650A V-Strom|TEx XC + Honda Forza 350|

Offline max71

  • Stary kocur
  • *****
  • Wiadomości: 1 129
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: 1200 XcX
  • Miejscowość: Tarnobrzeg
Odp: Zlot wiosenny 2017 ?
« Odpowiedź #64 dnia: 17 Styczeń 2017, 19:35:58 »


he, he... żartowniś  :) Ja mam ponad 400 km  8) A co mają powiedzieć Ci np. z Poznania? Lub Toma ze Szczecina  >:D
[/quote]

niech nic nie mówią tylko jadą w Bieszczady :D

Offline Stubin

  • Stary kocur
  • *****
  • Wiadomości: 668
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: inny motocykl
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: Zlot wiosenny 2017 ?
« Odpowiedź #65 dnia: 17 Styczeń 2017, 20:13:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Witam. podczepię się do dyskusji :P

Jeżeli chodzi o lokalizację to ja jestem za mazurami i kaszubami [CIACH]

Ooooo.... Kaszuby - to jest to! Grupa "Pomorze" nie ma daleko do organizacji więc chyba da radę? Nad morzem większość z nas była, a Kaszuby to trochę pomijany region. Niby każdy kojarzy, ale turystycznie pewnie większość nie była. Z tego co czytałem to w centrum i na południu już były zloty więc czas na północ lub ewentualnie wschód-zachód  :)

Offline ital

  • Stary kocur
  • *****
  • Wiadomości: 1 529
  • Opinia +1/-0
  • Motocykl: 1200 GT EXPLORER
  • Miejscowość: Zielona Góra
Odp: Zlot wiosenny 2017 ?
« Odpowiedź #66 dnia: 17 Styczeń 2017, 20:13:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
he, he... żartowniś  :) Ja mam ponad 400 km  8) A co mają powiedzieć Ci np. z Poznania? Lub Toma ze Szczecina  >:D

....Zielonej Góry nie wspomnę ;)
Triumph Tiger 1200 GT PRO Explorer
Gmole Triumph Kufry Triumph
Garmin ZUMO XT Skid Plate Triumph

Offline max71

  • Stary kocur
  • *****
  • Wiadomości: 1 129
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: 1200 XcX
  • Miejscowość: Tarnobrzeg
Odp: Zlot wiosenny 2017 ?
« Odpowiedź #67 dnia: 17 Styczeń 2017, 20:32:14 »
ital ...  6 godz. i jesteś na miejscu  >:D

Offline Toma

  • Top Cat
  • ****
  • Wiadomości: 287
  • Opinia +0/-0
  • TT1200 '18
  • Motocykl: 1200 XcA
  • Miejscowość: Szczecin
Odp: Zlot wiosenny 2017 ?
« Odpowiedź #68 dnia: 17 Styczeń 2017, 20:53:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
he, he... żartowniś  :) Ja mam ponad 400 km  8) A co mają powiedzieć Ci np. z Poznania? Lub Toma ze Szczecina  >:D
Ano, Toma powie, że:
1. Albo wyjedzie tydzień wcześniej i wróci 7 dni po wszystkich.  8)
2. Albo doleci samaliotem do miasta Kraka, a tam ktosik niezwykle miły pożyczy Tomowi tygrysa. I jeszcze tylko niespełna 300 km i... jestem jeszcze w piątek, mocnym wieczorem.  8) ;)
Na drodze niekiedy spotykam prawdziwych szaleńców: pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi...Naprawdę, aż trudno ich czasami wyprzedzić.

Offline Adam63

  • Top Cat
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Opinia +0/-0
  • Miejscowość: Piaseczno
Odp: Zlot wiosenny 2017 ?
« Odpowiedź #69 dnia: 17 Styczeń 2017, 21:26:02 »
Kaszuby, jak najbardziej.  No i szuterek poproszę😀

Offline Filay

  • Stary kocur
  • *****
  • Wiadomości: 675
  • Opinia +0/-0
  • Miejscowość: WARSZAWA
Odp: Zlot wiosenny 2017 ?
« Odpowiedź #70 dnia: 17 Styczeń 2017, 21:37:21 »
A no z adamem 63 na czerwonce od celestynowa do otwocka wycielismy taka dzide. Ze na chlopakow trzeba bylo czekac i to na dwoch ciezkich moto :-P 

Wracajac do terminu wiem ze bedzie jak ostatnio glosowanie itd, tylko mam nadzieje ze nie wygra maj :-P

karson

  • Gość
Odp: Zlot wiosenny 2017 ?
« Odpowiedź #71 dnia: 17 Styczeń 2017, 22:35:39 »
Nieśmiało chciałbym zwrócić uwagę, że to nie jest koncert życzeń. Propozycje są dwie, a raczej dwóch kolegów którzy wyrazili chęć zorganizowania zlotu. Tak więc Panowie wóz, albo przewóz. Albo Pomorze, albo Bieszczady.
Obawiam się, że przy takiej dyskusji jak do tej pory, Wielkanoc Nas zastanie jak nic.
Jeżeli wybierzemy miejsce to datę niech zaproponuje Gość który ma zorganizować zlot, proste jak drut.
Będzie znana data, robimy listę uczestników.
Wiadomo 100% frekwencji nie będzie, ale z tego powodu raczej nikt nie będzie płakał.

Pozdrawiam serdecznie   ;) ;D

Offline strażowy

  • Stary kocur
  • *****
  • Wiadomości: 1 751
  • Opinia +0/-0
  • był Tiger 955i...jest VFR 1200 cross-tur :)
  • Motocykl: inny motocykl
  • Miejscowość: Poznań
Odp: Zlot wiosenny 2017 ?
« Odpowiedź #72 dnia: 17 Styczeń 2017, 23:07:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
W Borach właściwie brak dróg i nawierzchni dla motocyklistow..
Jeśli tak piszesz to jestem pewien na 100% że osobiście terenu pt. Bory Tucholskie na oczy  nie widziałeś......

żeby było w miarę konkretnie, propozycja podana przez Marzkę jest poparta 4-ma naszymi wyjazdami w tamte tereny  w ciągu ubiegłych 2-ch lat.
Żeby przekonać się o licznych atrakcjach  borów wystarczy klepnąć kilka linków w necie, to trwa kilka, kilkanaście minut…..przyjemności  doznają tam : grzybiarze,  spacerowicze, kajakarze, rowerzyści , miłośnicy żagli….ale nas zapewne interesuje głównie  temat dróg które łączą różne atrakcje tej ziemi.  Asfaltu jest sporo, w wielu miejscach całkiem dobrej jakości. Oczywiście, miłośnicy "na przełaj " będą mieli spore pole do popisu jeśli tylko wyrażą chęć zmontowania takowej trasy - warunki są super.

You are not allowed to view links. Register or Login
.......Szutry są fajne dla enduro, które są do takich dróg przystosowane i taka jazda jest super fajna - ale kompletnie inna niż na maszynach w okolicach 240kg czy jak też 260 bez paliwa (!). .....


...no to może na szybko 2 fotki z maluszkiem który wagowo łyka każdego, fabrycznego Tigera....co prawda asfaltu niewiele widać ale możecie wierzyć, jeździło się milutko

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login
Nieśmiało chciałbym zwrócić uwagę, że to nie jest koncert życzeń. 

...Piotrek, i tu się z Tobą nie zgodzę. To właśnie temat do dyskusji GDZIE, to że do tej pory padły 2 w miarę konkretne propozycje nie musi oznaczać braku innego wyboru. Jeśli znajdzie się jeszcze coś sensownego dla większości, to czemu tego nie rozpatrzeć ?



« Ostatnia zmiana: 17 Styczeń 2017, 23:17:41 wysłana przez strażowy »
Pozdrawiam z Poznania

Offline pomyslek1979

  • Stary kocur
  • *****
  • Wiadomości: 785
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: 955i
  • Miejscowość: Kup medalik u mnie a będzie ci dobrze w trumnie CZĘSTOCHOWA
Odp: Zlot wiosenny 2017 ?
« Odpowiedź #73 dnia: 17 Styczeń 2017, 23:35:47 »
Krótko i na temat
You are not allowed to view links. Register or Login

karson

  • Gość
Odp: Zlot wiosenny 2017 ?
« Odpowiedź #74 dnia: 17 Styczeń 2017, 23:43:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
...Piotrek, i tu się z Tobą nie zgodzę. To właśnie temat do dyskusji GDZIE, to że do tej pory padły 2 w miarę konkretne propozycje nie musi oznaczać braku innego wyboru. Jeśli znajdzie się jeszcze coś sensownego dla większości, to czemu tego nie rozpatrzeć ?

Piotrze, Polska jest piękna i gdzie Byś nie pojechał zachwyci Cię. To po pierwsze  :)
Po drugie: Czas Nam ucieka, ludziska planują inne wyjazdy motocyklowe, wykupują wczasy rodzinne, będą komunie, urodziny Teściowej, imieniny kochanki itd. itd.  ;) ;D
Po trzecie: Na inne rzeczowe propozycje ile mamy czekać ? Tydzień, miesiąc, dwa miesiące ?
Po czwarte: Skończyłem  ;) ;D

 
« Ostatnia zmiana: 17 Styczeń 2017, 23:45:03 wysłana przez karson »