Autor Wątek: AJP PR7  (Przeczytany 1740 razy)

Offline pawel

• Stary kocur
  • Motocykl: 800 XC/XCx
  • Miejscowość: Wrocław
Odp: AJP PR7
« Odpowiedź #15 dnia: 17 Marzec 2017, 15:00:19 »
Tym czasem w Wawie

Uwaga Uwaga! TESTY motocykli AJP w Warszawie
Zapraszamy już za tydzień! 25.03.2017 od 10 do 16.
Z przyjemnością informujemy, że podjęliśmy współpracę z DrivePosition Off-Road. Na terenie ich obiektu odbędą się testy: You are not allowed to view links. Register or Login
Mamy również przyjemność przedstawić nasz nowy serwis na terenie Warszawy, dobrze znani i lubiani: Lobo Motoo Moto
ZAPRASZAMY w godzinach 10-16
(testy uzależniamy od pogody, ale mały deszcz nas nie wystraszy)

Happiness is a way of travel not a destination ...

Offline pawel

• Stary kocur
  • Miejscowość: Wrocław
« Odpowiedź #16 dnia: 17 Marzec 2017, 23:42:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
. Jeśli będą możliwości tak jak pisze Paweł to ja jestem chętny, a Marzka tym razem w roli fotoreportera  >:D

Jeżeli wszystko dobrze pójdzie a tak zakłada plan, jak śpiewał Grześ C, będę u importera za tydzień w piątek wiec zapytam o możliwości.
Importer byl dzisiaj u mnie, niestety w tym czasie bedzie w wawie na jazdach probnych wiec dupa blada.

Wysłane za pobraniem

Happiness is a way of travel not a destination ...

Offline Janusz

• Klakier
  • Motocykl: 1200 Explorer
  • Miejscowość: Przemyśl
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Marzec 2017, 11:42:40 »
Taki AJP Przydał by się jako drugie moto. Obok mnie jest wyrobisko po żwirowni, super warunki do ujeżdżania.

Offline strażowy

• Stary kocur
  • Tiger = użytkowe enduro = :) :) :)
  • Motocykl: 955i
  • Miejscowość: Poznań
« Odpowiedź #18 dnia: 11 Listopad 2018, 17:52:54 »
....kilka subiektywnych i ogólnych spostrzeżeń z mojej strony po jazdach wyczekiwanym przez wielu PR7
...

...widząc obecny Twój podpis liczę na kilka solidnych fot i nieco więcej spostrzeżeń na temat tej maszynki o/"
Pozdrawiam z Poznania

Offline intruz

• Klakier
  • Miejscowość: Lębork
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Listopad 2018, 22:16:37 »
...widząc obecny Twój podpis liczę na kilka solidnych fot i nieco więcej spostrzeżeń na temat tej maszynki o/"

Postaram się....szczerze...to nie ma czasu zrobić tych solidnych fot, cały czas się jeździ. Za każdym razem zabieram ze sobą aparat...ale ciężko się zatrzymać na focenie ;)

Co do spostrzeżeń to ciężko napisać coś obiektywnego i konstruktywnego...chyba muszę najpierw ochłonąć  ;D

« Ostatnia zmiana: 11 Listopad 2018, 22:45:18 wysłana przez intruz »
LS 650/VS1400/XL1200C/FLSTN/ WR250R / XT 660R - TT 800 XCx - AJP PR7

Offline strażowy

• Stary kocur
« Odpowiedź #20 dnia: 12 Listopad 2018, 10:31:10 »
...chyba muszę najpierw ochłonąć  ;D

...no to pewnie chwilę poczekamy  o/^...ta maszynka na pewno potrafi "zakręcić korbką"  każdemu kto jej dosiada  ;D
Pozdrawiam z Poznania

Offline intruz

• Klakier
« Odpowiedź #21 dnia: 12 Listopad 2018, 13:16:44 »

Offline intruz

• Klakier
« Odpowiedź #22 dnia: 12 Listopad 2018, 18:39:23 »
...no to pewnie chwilę poczekamy  o/^...ta maszynka na pewno potrafi "zakręcić korbką"  każdemu kto jej dosiada  ;D

To może inaczej...jeżeli ktoś ma jakieś konkretne pytania dot PR7, to chętnie odpowiem.

Tak bardzo ogólnie, póki co wrażenia mega pozytywne, mogę śmiało napisać, że przerósł moje oczekiwania i spełnia wszystkie poszukiwane przeze mnie parametry, z nawiązką  :)

Offline strażowy

• Stary kocur
« Odpowiedź #23 dnia: 12 Listopad 2018, 19:17:13 »
..jeżeli ktoś ma jakieś konkretne pytania dot PR7, to chętnie odpowiem.

...

pamiętam  że po jazdach testowych ( tych ostatnich ) pisałeś o "innej pozycji" - możesz rozwinąć ?
no i jeszcze jedno pytanie, masz już wiedzę na temat dodatków wyprawowych do tego modelu? ktoś  robi na potrzeby dalszych wyjazdów jakieś bagażniki, stelaże ...?

ps  rozumiem że będzie okazja kupić bardzo przyzwoite XT od Ciebie Danielu ?  ;D
« Ostatnia zmiana: 12 Listopad 2018, 19:21:46 wysłana przez strażowy »
Pozdrawiam z Poznania

Offline intruz

• Klakier
« Odpowiedź #24 dnia: 13 Listopad 2018, 00:20:24 »
pamiętam  że po jazdach testowych ( tych ostatnich ) pisałeś o "innej pozycji" - możesz rozwinąć ?
no i jeszcze jedno pytanie, masz już wiedzę na temat dodatków wyprawowych do tego modelu? ktoś  robi na potrzeby dalszych wyjazdów jakieś bagażniki, stelaże ...?
ps  rozumiem że będzie okazja kupić bardzo przyzwoite XT od Ciebie Danielu ?  ;D

Jeżeli chodzi o pozycje, to byłem przyzwyczajony do pozycji w XC 800 i XTR, w przeciwieństwie do wymienionych tutaj pozycja jest zbliżona do pozycji motocykla stricte offroadowego/crossowego, co jest zaletą,  mamy do dyspozycji w zależności od potrzeby całą długość kanapy, łącznie z zaskakująco wygodną  pozycją asfaltowo-przelotową.

Akcesoria pod wyjazdy wyprawowe, jak najbardziej już są, ale...ten motocykl w zasadzie w wersji podstawowej w szczególności na tle konkurencji  jest tzw, "ready to go", owiewka, duży (17L) zbiornik itd.  także akcesoria ograniczają się do jakiejś płyty bagażnika i stelaży.
Ja planuję jedynie doposażyć motocykl w płytę bagażnika. Sakwy bede mial w wersji bez stelaży, i w zasadzie to wszytko co na chwilę obecną przychodzi mi do głowy z rzeczy w które muszę go doposażyć w celach wyprawowych.

« Ostatnia zmiana: 13 Listopad 2018, 09:51:15 wysłana przez intruz »

Offline strażowy

• Stary kocur
« Odpowiedź #25 dnia: 13 Listopad 2018, 13:00:19 »
 a jak byś opisał pracę zawiasu wzg tego od WP które pracuje w 800-ce?

navi AJP jest wspierane przez ...?
Pozdrawiam z Poznania

Offline Peter75

• Top Cat
  • Motocykl: 800 Xc
  • Miejscowość: Gdynia
« Odpowiedź #26 dnia: 13 Listopad 2018, 20:57:13 »
Daniel, no właśnie, jak byś opisał zawieszenie w porównaniu do 800xc ? ;)

Offline intruz

• Klakier
« Odpowiedź #27 dnia: 13 Listopad 2018, 22:05:33 »
a jak byś opisał pracę zawiasu wzg tego od WP które pracuje w 800-ce?
navi AJP jest wspierane przez ...?

Zawias w PR7 jest zupełnie inaczej zestrojony. Tutaj czuć że ma ono charter w pełni offroadowy, z początku wydaje się dość twarde, ale podczas szybkich offowych przelotów gdzie na dziurach mocno wybija w powietrze wiesz że tak musi być. 
Myślę że jest zachowany pewien kompromis pod kątem komfortu, lecz główny kierunek zestrojenia to jednak jazda w offie.

"Nawigacja", to nic innego jak zwykły tablet na androidzie wsadzony w obudowę. Można wgrać jakąkolwiek nawigacje, ja akurat używam Locusa. 

Offline strażowy

• Stary kocur
« Odpowiedź #28 dnia: 14 Listopad 2018, 11:23:27 »
...no to wreszcie będziesz miał rasowego wszędołaza który godnie zastąpi XT i wyeliminuje jej niedomagania względem Twoich kolejnych planów wyjazdowych - adv, wyprawa, przeprawa...znając zacięcie off-owe jakie masz w ostatnich latach( ten zakup to wybitnie potwierdza  >:D ) ta petarda przejedzie wszędzie, zresztą to raczej żadne zaskoczenie bo to praktycznie "zawodniczy" projekt  o/"

Bezproblemowej i bezpiecznej eksploatacji życzę Danielu  ;), świadomie realizujesz swoje marzenia a o to w tym wszystkim chodzi...  o- -o

ps. rozumiem że risery wypożyczyłeś od Tigera, czy już trenujesz drugi komplet ?
« Ostatnia zmiana: 14 Listopad 2018, 11:26:38 wysłana przez strażowy »
Pozdrawiam z Poznania

Offline intruz

• Klakier
« Odpowiedź #29 dnia: 14 Listopad 2018, 15:30:57 »
...no to wreszcie będziesz miał rasowego wszędołaza który godnie zastąpi XT i wyeliminuje jej niedomagania względem Twoich kolejnych planów wyjazdowych - adv, wyprawa, przeprawa...znając zacięcie off-owe jakie masz w ostatnich latach( ten zakup to wybitnie potwierdza  >:D ) ta petarda przejedzie wszędzie, zresztą to raczej żadne zaskoczenie bo to praktycznie "zawodniczy" projekt  o/"

Bezproblemowej i bezpiecznej eksploatacji życzę Danielu  ;), świadomie realizujesz swoje marzenia a o to w tym wszystkim chodzi...  o- -o

ps. rozumiem że risery wypożyczyłeś od Tigera, czy już trenujesz drugi komplet ?

Dzięki Piotr.
Dobrze zauważyłeś, risery chwilowo pożyczone na próbę od Tigera. Sprawdziły się i już zamówione drugie.

Ps. XT660R jest na sprzedaż. Jeżeli ktos chciałby się przesiąść na coś lżejszego, mocno doposażonego i przygotowanego pod wyprawy to zapraszam do kontaktu.

« Ostatnia zmiana: 14 Listopad 2018, 15:38:43 wysłana przez intruz »