Autor Wątek: Tłumik akcesoryjny.  (Przeczytany 15515 razy)

Offline jazda na kuli

• Top Cat
  • Opinia +0/-0
  • tiger 800 xf
  • Motocykl: 800 XR /XRx
  • Miejscowość: pszczyna
Odp: Tłumik akcesoryjny.
« Odpowiedź #90 dnia: 23 Marzec 2019, 10:22:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Dobra, dzisiaj założony I przepalony. Jak oglądałem filmiki na YT to ten dźwięk był spoko ale dupy nie ukrywał. Ale jak założyłem I odpaliłem bez db killer to myślałem że wyrwie mnie z butów :) oczekiwałem lekkiego basowego brzmienia a dostałem prawie dominatora z mojej starej Sv650 :p  Mega różnica. Z db już trochę gorzej ale i tak fajnie mruczy.  Jedynym minusem to to że po zdjęciu starego na dolocie jest ta metalowa opaska która musiałem zdjąć i założyć na nowy dolot żeby pasował a była lekko "dojechana" ale powoli śrubokrętem i zlazła. Powinno to być dawanie od razu nówka sztuka a tak to założyłem stara choć miałem poczucie że powinienem dać nowa.

Leoś do T800 bez silencera to moim zdaniem nie da się jeździć. Na początku radośc jak na supermoto w torowym boxie a po 10 minutach z prędkością 120 km chce człowiekowi łeb rozpierdolić. Z db killerem już całkiem spoko, ale nie ma tego kkmentu zdołu😁... a może to wcześniej wbijasz wyższy bieg, żeby nie wyło 🤣

Miałeś rację w 100 %... wczoraj przejechałem się trochę  po 10 km i bananie od ucha do ucha nadszedł szybko moment jak by mi mózg przez nos i uszy miał wypłynąć od dźwięku który się wydobywa zza dupy...   Jak w momencie odpuszczenia gazu i zejścia na niższy bieg to to strzelanie w komin to normalnie miód na uszy i anielskie śpiewy ale jak odkręcam gaz to dzwięk jest tak głośny jak by mi ktoś głowe w imadło wkręcał :P Normalnie sajgon.  OD razu stanąłem i założyłem DB bo masakra. Nie ma opcji tak jeździć. Ewentualnie na miasto krótkie dystanse żeby się auta rozjeżdżały na boki.  Coś nagram na dniach to wrzucę na kanał :)

To podrzuć potem linka , chętnię obejrzę i posłucham. Pozdrawiam
jazda na kuli

Offline easy

• Świeża krew
  • *
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: 800 XR /XRx
  • Miejscowość: Szczecin
« Odpowiedź #91 dnia: 03 Kwiecień 2019, 02:56:43 »
Remus8... no powiem ze dzwiek mniud malina :-) troche duzy niestety ale jakos te basy trzeba bylo wygenerowac

to sie pochwale, zamówiłem na lewostronnym ebaju
a teraz pożale : bedzie dopiero w maju :-(

LWG!
« Ostatnia zmiana: 11 Kwiecień 2019, 02:33:51 wysłana przez easy »

Offline manierka

• Świeża krew
  • *
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: 800 Xc
  • Miejscowość: Katowice
« Odpowiedź #92 dnia: 12 Czerwiec 2019, 07:14:35 »
Witam,

jest ktoś w stanie w wolnej chwili wrzucić filmik z przeróbki od Edhaust?

Pozdrawiam :)