Autor Wątek: Nowy Triumph Tiger - prezentacja 7 listopada 2017 o godzinie 9.00 podczas targów  (Przeczytany 9305 razy)

Triumph Warszawa

  • Gość
Nowy TIGER 1200. O 10 kg lżejszy, ok 100 zmian konstrukcyjnych i wyposażeniowych, w tym zmiany w silniku - 141KM przy 9350obr/min., 122Nm przy 7600obr/min., nowe oświetlenie LED, doświetlanie zakrętów, nowy wyświetlacz TFT, nowe tryby pracy motocykla razem z Off Road Pro, podświetlane przełączniki, bezdotykowy pilot, kierunkowskazy LED.....
You are not allowed to view links. Register or Login

Nowy TIGER 800. Ponad 200 zmian konstrukcyjnych, nowe tryby jazdy w tym Off Road Pro, krótszy 1 bieg, 5-cio stopniowa regulacja szyby, wyświetlacz TFT, oświetlenie LED, podświetlane przełączniki na kierownicy, poprawiona charakterystyka silnika.......
You are not allowed to view links. Register or Login

Offline Marttino

  • Moderator forum
  • Stary kocur
  • *****
  • Wiadomości: 1 799
  • Opinia +5/-2
  • Motocykl: 1200 Desert
  • Miejscowość: ŁÓDŹ/ROKICINY
 tylko szkoda że skarbonka pusta !ww!

Kobrzak

  • Gość
A ja dziś czytam jakiś artykuł o nowych tigerach i na koniec autor stwierdza "Wśród nowo zaprezentowanych turystyków Triumph nie wyróżnia się niczym ekstra" (źródło Motocaina").

Przed tym było info też o nowym beemwu :P Nie zamierzam tu bronić triumpha bo "fanboyem marki" nie jestem, ale u triumpha ja przynajmniej widzę spory postęp i widoczny rozwój a to mi się podoba bardzo.

A co do nowych 800:
"wyeliminowano mechaniczne stuki oraz zmodyfikowano elementy odpowiedzialne za zmianę biegów, wykorzystując mechanizm stosowany obecnie w Daytonie 675. Konstruktorzy twierdzą, że udało się także zredukować zużycie paliwa aż o 17%. W połączeniu z większym, 19-litrowym zbiornikiem paliwa ma to dać Triumphowi znacznie większy zasięg."

Nie wiem jak to będzie wyglądało w praktyce. Posiadacze 800 narzekaliście na skrzynie i stuki?

Rośnie też "zagrożenie" ze strony innych marek. Beema pokazała f850gs, ktm robi jakieś enduro 790, yamaha pokazała foty Tenere 700 world raid a honda wprowadziła nową Afrykę "adventure". Więc triumph dobrze zrobił, że wprowadził te wszystkie usprawnienia
« Ostatnia zmiana: 07 Listopada 2017, 12:44:03 wysłana przez Kobrzak »

Offline PIT

  • Stary kocur
  • *****
  • Wiadomości: 651
  • Opinia +0/-0
  • "Simplicity is the ultimate sophistication"
  • Motocykl: inny motocykl
  • Miejscowość: Żywiec
Nowy Triumph Tiger - prezentacja 7 listopada 2017 o godzinie 9.00 podczas targów
« Odpowiedź #33 dnia: 07 Listopada 2017, 14:06:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Posiadacze 800 narzekaliście na skrzynie i stuki?
Na skrzynie to nie, ale na stuki, a w zasadzie trzaski z zawiasu owszem czasem się narzekało.
=The end=
MTS 😁

Offline Filay

  • Stary kocur
  • *****
  • Wiadomości: 676
  • Opinia +0/-0
  • Miejscowość: WARSZAWA
Odp: Nowy Triumph Tiger
« Odpowiedź #34 dnia: 09 Listopada 2017, 10:49:07 »
to są dwa tigery =] zdjęcia w terenie i koło to 800  na szosie jak się skłąda to 1200 i przelot przez silnik pasuje mi do 1200 =]  jeszcze manetki i zegary  zakładam też 1200

Offline mops

  • Top Cat
  • ****
  • Wiadomości: 376
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: 1050/Sport
  • Miejscowość: Rawicz
Odp: Nowy Triumph Tiger
« Odpowiedź #35 dnia: 09 Listopada 2017, 12:24:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
to są dwa tigery =] zdjęcia w terenie i koło to 800  na szosie jak się skłąda to 1200 i przelot przez silnik pasuje mi do 1200 =]  jeszcze manetki i zegary  zakładam też 1200

się kolega obudził...  IooI o/"
Jestem na INSTAGRAMIE ;-) You are not allowed to view links. Register or Login

Offline Krzychu

  • Stary kocur
  • *****
  • Wiadomości: 1 489
  • Opinia +1/-0
  • Motocykl: inny motocykl
  • Miejscowość: Wołomin
Odp: Nowy Triumph Tiger
« Odpowiedź #36 dnia: 09 Listopada 2017, 20:22:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
to są dwa tigery =] zdjęcia w terenie i koło to 800  na szosie jak się skłąda to 1200 i przelot przez silnik pasuje mi do 1200 =]  jeszcze manetki i zegary  zakładam też 1200

się kolega obudził...  IooI o/"

zapracowany, nie ma czasu na neta tylko tv i tv  ha/o
Krzychu

Offline Filay

  • Stary kocur
  • *****
  • Wiadomości: 676
  • Opinia +0/-0
  • Miejscowość: WARSZAWA
Odp: Nowy Triumph Tiger
« Odpowiedź #37 dnia: 10 Listopada 2017, 12:38:04 »
nie czytam wszystkich tematów :P

Offline mops

  • Top Cat
  • ****
  • Wiadomości: 376
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: 1050/Sport
  • Miejscowość: Rawicz
Odp: Nowy Triumph Tiger
« Odpowiedź #38 dnia: 11 Listopada 2017, 12:38:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nie czytam wszystkich tematów :P

 ha/o ha/o ha/o ha/o przecież Arek z Triumpha w Wawie jakies 2,3 posty wyżej w tym temacie wszystko napisał ha/o ha/o ha/o ha/o
Jestem na INSTAGRAMIE ;-) You are not allowed to view links. Register or Login