Autor Wątek: Jakieś bratnie dusze?  (Przeczytany 18940 razy)

Offline Jaro

• Klakier
  • Motocykl: 1200 Explorer Xc
  • Miejscowość: Łaziska Górne
Odp: Jakieś bratnie dusze?
« Odpowiedź #135 dnia: 22 Luty 2018, 23:58:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
To raczej znana sprawa.

Jak widać nie do końca ;)

Offline Mario mast

• Świeża krew
  • *
  • Motocykl: 1200 XcX
  • Miejscowość: Wolsztyn
« Odpowiedź #136 dnia: 21 Listopad 2018, 20:18:54 »
Pewnie zaraz dostanę jakąś złotą łopatę albo coś ale w odpowiedzi na pierwszy post tego wątku melduję, że duży tygrysek 1200 XRX  w piątek zawita do garażu.

Offline marek_w

• Top Cat
  • Motocykl: 1050/Sport
  • Miejscowość: Olsztyn
« Odpowiedź #137 dnia: 21 Listopad 2018, 23:35:16 »
Zdjęcia jeszcze nie mam, ale już zadatek wpłacony, specyfikacja typowa dla wersji......... INDYVIDUAL :-) Będzie wszystko oprócz ppdgrzewanych siedzeń bo nie chciałem, będzie bez TSAS bo kategorycznie nie chcę.  800 XC jeździłem przy minusowych temperaturach i mimo braku grzania tyłka było ciepło dzięki grzanej kurtce i manetki. Koła szprychowe mają plusy i minusy więc tu jeszcze mam dylemat, bo salon może mi wedle życzenia założyć. Różnica w cenie pomiędzy szprychowymi a alu jest niecałe 300 zł na sztuce i mam problem co wybrać.

Kto w Warminsko Mazurskim ma EXPLORERA?  Bo w Elblągu będzie jeden.
Jak się uda to będzie drugi tylko że ja będę szukał jakiejś używki. I sam nie wiem jakie koła. Szczerze nie słyszałem jeszcze żeby ktoś co chwilę grzebał w kolach szprychowych

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Offline lukiies

• Stary kocur
  • Motocykl: 1200 Explorer
  • Miejscowość: warszawa
« Odpowiedź #138 dnia: 22 Listopad 2018, 02:10:00 »
Zdjęcia jeszcze nie mam, ale już zadatek wpłacony, specyfikacja typowa dla wersji......... INDYVIDUAL :-) Będzie wszystko oprócz ppdgrzewanych siedzeń bo nie chciałem, będzie bez TSAS bo kategorycznie nie chcę.  800 XC jeździłem przy minusowych temperaturach i mimo braku grzania tyłka było ciepło dzięki grzanej kurtce i manetki. Koła szprychowe mają plusy i minusy więc tu jeszcze mam dylemat, bo salon może mi wedle życzenia założyć. Różnica w cenie pomiędzy szprychowymi a alu jest niecałe 300 zł na sztuce i mam problem co wybrać.

Kto w Warminsko Mazurskim ma EXPLORERA?  Bo w Elblągu będzie jeden.
Jak się uda to będzie drugi tylko że ja będę szukał jakiejś używki. I sam nie wiem jakie koła. Szczerze nie słyszałem jeszcze żeby ktoś co chwilę grzebał w kolach szprychowych

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Ja musiałem grzebać. W nowym odebranym z salonu obydwa koła były do wycentrowania, żeby nadawały się do wyważenia. Da się to oczywiście zrobić także samodzielnie przy odrobinie wprawy.
Odlewane są po prostu prostsze i wg mnie lepiej je wziąć do jazdy po asfalcie. Do terenu naturalnie szprychowe bo są mocniejsze.