Autor Wątek: Serwis Warszawa południe-wschód  (Przeczytany 3442 razy)

Offline fata

  • Klakier
  • ***
  • Wiadomości: 135
  • Opinia +0/-0
    • Przystań Warszawa
  • Miejscowość: Warszawa
Serwis Warszawa południe-wschód
« dnia: 18 Października 2018, 14:41:02 »
Wiem, że niektórzy mówią, że to już nie Warszawa ;)
Ale może ktoś coś wie o serwisie Warszawa Praga Południe i okolice, w którym mechanicy nie uciekają na dźwięk 3 cylindrów?
Wszystkie dotychczasowe polecenia daleko, moja ukochana Stajnia to już w ogóle... :(
Piotr

Offline fata

  • Klakier
  • ***
  • Wiadomości: 135
  • Opinia +0/-0
    • Przystań Warszawa
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: Serwis Warszawa południe-wschód
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Października 2018, 08:24:34 »
Niesamowite, nic?
Chyba trzeba założyć porządny serwis w tej części Wawy :)

Offline RyWin

  • Top Cat
  • ****
  • Wiadomości: 447
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: 1200 XcA
  • Miejscowość: Wwa
Odp: Serwis Warszawa południe-wschód
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Października 2018, 09:00:19 »
To chyba prosimy bardzo :)

To jest ciężki biznes. Trzeba być albo tzw. freak'iem, albo robić normalne ASO (i odpowiednio za to kasować). W każdym wypadku znalezienie solidnego, znającego się na sprzęcie mechanika naprawdę jest trudne. Zresztą taka osoba w krótkim czasie jest tak obłożona pracą, że albo podnosi ceny, albo trzeba długo czekać.
Dodatkowo, przy ASO liczy się tzw. "car park", a tu nasycenie klientelą w Wwie i okolicach, wg. mnie nie daje jeszcze nawet rentowności ASO w Al. Jerozolimskich. Stąd prawdopodobnie też ustalenie atrakcyjnych cen wyprzedażowych na nowe + akcje promocyjne na serwisie.

Ale będe trzymał kciuki - otwieraj :)
 
Ja korzystałem w przypadku 955i z poleconego mechanika w Otwocku. Zrobił co trzeba, ale mnie raziło np.: niedokładne skręcenie plastików itp. drobiazgi. Na Trakcie Lubelskim jest chłopak (jetbike.pl), który co prawda specjalizuje się w Kawasaki i marine, ale podobno jest solidny. Tylko, że jak przejeżdżam, to też ma nastawiane sprzętu.
No i trzeba brać jeszcze poprawkę, że Triumph dla wielu mechaników jest trudny - nie mają z tym doświadczenia, a czasu na "rozgryzienie" też nie. Łatwiej im w tym czasie zrobić kilka sztuk sprzętu, który znają.

Tyle z moich doświadczeń.

Pozdrawiam

Offline biblo

  • Stary kocur
  • *****
  • Wiadomości: 2 838
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: inny motocykl
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: Serwis Warszawa południe-wschód
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Października 2018, 09:07:36 »
Zgadzam się z RyWinem... A sprawa jest szczególnie dokuczliwa w przypadku najnowszych modeli Triumpha pełnych elektroniki, itd.
Pozdrawiam,
Jacek
_______________________________________________________
|Sportster IRON 883™|DL650A V-Strom|TEx XC + Honda Forza 350|

Offline fata

  • Klakier
  • ***
  • Wiadomości: 135
  • Opinia +0/-0
    • Przystań Warszawa
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: Serwis Warszawa południe-wschód
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Października 2018, 13:32:49 »
Dzięki za wskazówki. A mógłbyś podesłać tego z Otwocka?

Offline RyWin

  • Top Cat
  • ****
  • Wiadomości: 447
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: 1200 XcA
  • Miejscowość: Wwa
Odp: Serwis Warszawa południe-wschód
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Października 2018, 15:12:53 »
Zaraz Ci wrzucę na priv.
Kontakt dostałem od Woj_S z naszego forum, który chyba wcześniej wszystko w swoim 955i robił u tegoż mechaniora. I to grubsze rzeczy niż ja.

Powodzenia :)

Offline Nookers

  • Świeża krew
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: 1050/Sport
  • Miejscowość: Otwock
Odp: Serwis Warszawa południe-wschód
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Maja 2019, 14:29:32 »
to ja nieco odkopię kotleta ale też bym się chętnie dowiedział, który to spec w Otwocku. Ja tu akurat mieszkam, mam jednego do którego odstawiałem poprzednie moto i nie było z nim problemu. W zeszłym roku odstawiłem kota i z kilku rzeczy połowy właściwie nie zrobił. Zrobił za to cieknące lagi, z których po zimie znowu się leje - przebieg od zrobienia 1k km więc moto właściwie stało. Zaprowadziłem wiosną na poprawienie i tym razem olej poszedł po 400km (trasa Otwock - Lwów).

Kobrzak

  • Gość
Odp: Serwis Warszawa południe-wschód
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Maja 2019, 21:31:53 »
Nie porobił Ci przy wymianie rys na ladze? Może jak wbijał uszczelniacz to jakąś rysę zrobił i przez to się leje

Offline RyWin

  • Top Cat
  • ****
  • Wiadomości: 447
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: 1200 XcA
  • Miejscowość: Wwa
Odp: Serwis Warszawa południe-wschód
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Maja 2019, 22:28:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
to ja nieco odkopię kotleta ale też bym się chętnie dowiedział, który to spec w Otwocku. Ja tu akurat mieszkam, mam jednego do którego odstawiałem poprzednie moto i nie było z nim problemu. W zeszłym roku odstawiłem kota i z kilku rzeczy połowy właściwie nie zrobił. Zrobił za to cieknące lagi, z których po zimie znowu się leje - przebieg od zrobienia 1k km więc moto właściwie stało. Zaprowadziłem wiosną na poprawienie i tym razem olej poszedł po 400km (trasa Otwock - Lwów).

Wyślę Ci  na priv'a bo RODO itd. - żeby nie było :).
Moja ocena - ogólnie ma pojęcie, ale po jednym serwisie, w miarę standardowym trudno coś powiedzieć więcej. Powodzenia :)

Kobrzak

  • Gość
Odp: Serwis Warszawa południe-wschód
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Maja 2019, 12:49:01 »
Jeżeli ten mechanik prowadzi działalność to rodo nie działa i jego dane możesz tu spokojnie wkleić. W końcu do ewidencji firm też musiał je podać i bez problemu można go znaleźć po nich.

Offline RyWin

  • Top Cat
  • ****
  • Wiadomości: 447
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: 1200 XcA
  • Miejscowość: Wwa
Odp: Serwis Warszawa południe-wschód
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Maja 2019, 13:41:28 »
No właśnie  8). Słusznie prawisz.........