Autor Wątek: Azja Środkowa 2018 - z pasażerem  (Przeczytany 16863 razy)

Offline pawel

  • Stary kocur
  • *****
  • Wiadomości: 2 158
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: inny motocykl
  • Miejscowość: Wrocław
Odp: Azja Środkowa 2018 - z pasażerem
« Odpowiedź #90 dnia: 07 Lutego 2019, 16:26:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
mógłbyś napisać co ze sobą zabrałeś, bez których rzeczy nie mógłbyś sie obejść, które były przydatne, rzeczy które dobrze było mieć ale dałoby się bez nich obejść i oczywiście te które tylko zajmowały miejsce i stanowiły zbędny ciężar.
Pozdrawiam

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Z racji tego że podróżowałem z synem bagaż musieliśmy ograniczyć do minimum, przypomnę że mieliśmy  do dyspozycji dwa kufry boczne, jeden centralny, na którym umieszczony był mały wodoszczelny worek,   no i miejsce  pod kanapą.
Na ciuchy każdy z nas miał "swój" kufer boczny w którym jechały spodnie długie, krótkie, para butów, trzy t-shirt'y, trzy pary gaci, dwie pary skarpetek, szybkoschnący ręcznik, bluza, czapka, drugie rękawice, no i chyba tyle. Każdy z nas miał praktycznie ten sam zestaw.
W kufrze centralnym natomiast były dwa śpiwory, dwie maty samopompujące, dwie poduszki pompowane, kuchenka, menażka, kubki dwa, apteczka i kosmetyczka, nóż, szczćce, dwie czołówki, dętka, klamka sprzęgła i hamulca. gopro, aparat i kable do ładowania tego wszystkiego. W worku na kufrze jechał z nami namiot i reszta skarbów które nie weszły do kufrów. W praktyce służył nam do przewożenia codziennych zakupów.
Pod kanapą znajdowały się łatki na zimno i narzędzia, czyli zestaw jaki daje producent z motocyklem powiększony o imbus do przedniej osi.
No i to chyba wszystko.

Na całą "ekipę" mieliśmy jeden kompresor na 12VDC i  ze dwie dętki przednie i tylne. O ile z przednimi kołami nie było kłopotu bo kazdy miał 21'',  o tyle z tyłem było gorzej bo tylko ja i F800GS ma 17'' a reszta miała 18''.
Happiness is a way of travel not a destination ...

Offline pawel

  • Stary kocur
  • *****
  • Wiadomości: 2 158
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: inny motocykl
  • Miejscowość: Wrocław
Odp: Azja Środkowa 2018 - z pasażerem
« Odpowiedź #91 dnia: 25 Marca 2019, 12:32:17 »
W zeszły weekend Dima dostał Moto Oscara za swój film z wakacji, w którym gramy trzecioplanowe role.  :)

Film można zobaczyć klikając link poniżej

You are not allowed to view links. Register or Login


Happiness is a way of travel not a destination ...

Offline pawel

  • Stary kocur
  • *****
  • Wiadomości: 2 158
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: inny motocykl
  • Miejscowość: Wrocław
Odp: Azja Środkowa 2018 - z pasażerem
« Odpowiedź #92 dnia: 30 Stycznia 2020, 20:59:52 »
Wracajac na chwile do tematu azji srodkowej i przewagi wynajecia nad transportowaniem motocykla na miejsce.

Dragons.pl oferuje motocykle w dwoch lokalizacjach

Cyt.

Na ten rok będą czarne Suzuki dr650se. Gruzja i Kirgistan. Bmw gs800 Gruzja i Kirgistan

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Happiness is a way of travel not a destination ...