Autor Wątek: Linka gazu  (Przeczytany 1669 razy)

Kobrzak

  • Gość
Linka gazu
« dnia: 09 Marca 2019, 10:44:30 »
Hej, czy ktoś z użytkowników 955 mógłby zrobić fotki jak u niego biegnie linka gazu od przepustnic aż do rollgazu?

karson

  • Gość
Odp: Linka gazu
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Marca 2019, 11:39:31 »
A w czym masz problem ?

Kobrzak

  • Gość
Odp: Linka gazu
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Marca 2019, 14:12:43 »
Zamontowałem podwyższenie kierownicy i przy okazji popatrzyłem sobie fotki na sieci. Nie odbija mi manetka czyli linka jest źle napięta i strasznie dziwnie u mnie ona leci.

Potrzebowałbym jakiejś instrukcji lub dobrych fotek od góry jak linka jest poprowadzona.

W którym miejscu obok ramy ona biegnie, skąd wychodzi i jak jest poprowadzona z grubsza pod bakiem. Próbowałem dziś jakoś to ogarnąć ale jakbym nie umiejscowił to jest słabo a na razie chcę się obejść bez ściągania baku

Offline strażowy

  • Stary kocur
  • *****
  • Wiadomości: 1 751
  • Opinia +0/-0
  • był Tiger 955i...jest VFR 1200 cross-tur :)
  • Motocykl: inny motocykl
  • Miejscowość: Poznań
Odp: Linka gazu
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Marca 2019, 14:15:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Zamontowałem podwyższenie kierownicy...
 Próbowałem dziś jakoś to ogarnąć ale jakbym nie umiejscowił to jest słabo a na razie chcę się obejść bez ściągania baku

...bak wyrzucić to nie taki straszny problem, przy okazji możesz skontrolować stycznik prądów, filtr powietrza, świeczki ...choć z tego co pamiętam większość tych rzeczy niedawno ogarniałeś  ;D


O ile podciągnąłeś kiere ne riserach ? ...jeśli więcej jak 30mm to faktycznie może być ciężko

« Ostatnia zmiana: 09 Marca 2019, 14:20:21 wysłana przez strażowy »
Pozdrawiam z Poznania

Kobrzak

  • Gość
Odp: Linka gazu
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Marca 2019, 14:32:32 »
Chyba o 3 jak dobrze pamiętam. Będzie hulać tylko muszę ją dobrze poprowadzić :)

karson

  • Gość
Odp: Linka gazu
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Marca 2019, 16:45:22 »
No przecież widać na zdjęciach jak byk, gdzie jest poprowadzona linka fabrycznie. Jeżeli u Ciebie było tak samo przed założeniem podwyższenia i linka chodziła, to coś musiałeś zdupcyć  ;) ;D
Spróbuj inaczej, poprowadz ją bezpośrednio pod zbiornik ( 2 zdjecie ) pomiń to przy górnej półce.

Kobrzak

  • Gość
Odp: Linka gazu
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Marca 2019, 17:06:47 »
Fotki mi się wcześniej nie załadowały.  Jednak ściągnę bak :D
Dzięki Karson!