Autor Wątek: PHU Czesław Ryt - zna ktoś  (Przeczytany 1516 razy)

Offline peterr86

• Sierściuch
  • **
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: 1050/Sport
  • Miejscowość: Lublin
Odp: PHU Czesław Ryt - zna ktoś
« Odpowiedź #15 dnia: 22 Kwiecień 2019, 15:59:10 »
Zgadza się, nie wysyła za pobraniem, płatność na konto.

Zakupiłem u niego stelaż do kufra centralnego, w miarę szybko i bez problemu.

Oczywiście wcześniej obadałem temat w necie czy to nie jest jakaś ściema, bo ceny ma najniższe  ;)

Offline BrunoWarcianski

• Świeża krew
  • *
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: 1050/Sport
  • Miejscowość: Świętochłowice
« Odpowiedź #16 dnia: 25 Kwiecień 2019, 10:45:29 »
Byłem u niego niedawno. Kupiłem parę rzeczy.
No masakra... Serio. Ja rozumiem, że taki ma "model biznesu", ale mógłby chociaż to swoje wsioctwo powściągnąć...
W każdym razie towar ma pełnowartościowy i oszustem nie jest, a ceny rzeczywiście chyba najniższe, a że dodatkowo mam blisko, dlatego u niego kupuję, choć z niesmakiem.

Offline Kris78

• Top Cat
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: 1200 XcA
  • Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
« Odpowiedź #17 dnia: 25 Kwiecień 2019, 11:17:45 »
Pan moze faktycznie do rany nie jest ale zamowilem ,przelalem i dostalem w ustalonym terminie . To chyba jest najwaznejsze :) Tylko w tytule przelewu prosil o wpisanie kodu ale jak mu tak wygodnie jego sprawa jestem zadowolony a cena niema co gadac swietna .

Offline DanielJ

• Świeża krew
  • *
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: 800 XC/XCx
  • Miejscowość: pruszków
« Odpowiedź #18 dnia: 25 Czerwiec 2019, 10:17:46 »
Dla mnie ten koleś to jest totalny brak profesjonalizmu . Powiedziałem sobie że z daleka od takich sprzedawców. Co z tego ze ma niskie ceny. Ale jego podejście do klienta to jest dramat. Jego komunikatywność jeszcze większy dramat.
Chciałem wydać u niego ostatnio ok. 1 tys. (szyba air flow oraz błotnik tylny). Oczywiście upewniłem się czy rzeczy są na miejscu i takie tam.... Dokonałem zapłaty z góry wysłałem kolesiowi oświadczenie i potwierdzenia, a ten po dwóch dniach piszę do mnie że on towar nie ma w STODOLE i że będzie za miesiąc. A ponadto, żebym się przypomniał za jakieś 3 tygodnie o towar. Mówię wam wpadłem w szał MASAKRA. Zażądałem zwrot przelewu i powiedziałem kolesiowi, że nigdy więcej z nim interesów.

NIE POLECAM FACETA ZE STODOŁY.

Offline Majka11

• Sierściuch
  • **
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: 800 Xc
  • Miejscowość: Wielun
« Odpowiedź #19 dnia: 06 Lipiec 2019, 13:00:14 »
Byłem , poznałem
Trochę racji macie że trudno się z nim dogadać bo nie wszystko co ma na olx ma na miejscu, trzeba wszystko indywidualnie dogadywać.
Trochę też go rozumiem, też nie mogłem zobaczyć swoich kpl. kufrów puki za nie nie zapłaciłem ale dzięki temu dostałem oryginalnie zapakowany ( nawet tasmą givi) towar.
Co do wysyłki za pobraniem zebrałem zamówienie od znajomych i pojechałem odebrać osobiscie bo wyszło 5 tys zł. Nie dziwie się Panu Czesławowi że nie chce sobie zamrozić kwoty 5 tys zł u firmy kurierskiej na jakie 2-3 tygodnie.
Warunki faktycznie ma jakie ma ale dzięki ma też ceny najniższe na olx.
Chcecie książkowej obsługi i wypłytkowanego salonu to przepłacajcie , ja tam wole mniej zapłacić :)