Autor Wątek: Poznań  (Przeczytany 383 razy)

Offline pawel

• Stary kocur
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: 800 XC/XCx
  • Miejscowość: Wrocław
Odp: Poznań
« Odpowiedź #15 dnia: 06 Lipiec 2019, 14:53:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bo chciałem się dołączyć gdzieś po drodze, ale nie będę się wcinał w cudzą imprezę...

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
We Wrocławiu już niestety nie ma salonu Triumph więc nie mam możliwości testowania ale parę modeli z chęcią bym wyprobowal.

Wysłane z Tapatalka

Happiness is a way of travel not a destination ...

Offline strażowy

• Stary kocur
  • Opinia +0/-0
  • Tiger = użytkowe enduro = :) :) :)
  • Motocykl: 955i
  • Miejscowość: Poznań
Odp: Poznań
« Odpowiedź #16 dnia: 06 Lipiec 2019, 16:03:18 »
No jak tam, udało się Panie @strażowy?

...i tak , i nie...przeszkód ze strony Triumph-a nie było, i tu dzięki za sprawne ifo, za to u mnie czas się rozjechał i finalnie nie pojechałem   :(

Wycieczka stworzona głównie dla tych co chcą się zdecydować na konkretny model i godzinna jazda wokół komina niewiele podpowie, natomiast cały dzionek w siodełku to i może coś owszem.

Fajnie że są takie możliwości....Scrambler 1200 XE był blisko, ehhh, korciło mnie sprawdzić ten silnik, zawias i hample w tej kaście...no cóż, może innym razem

We Wrocławiu już niestety nie ma salonu Triumph więc nie mam możliwości testowania ale parę modeli z chęcią bym wyprobowal.

...no to zapraszam na występy gościnne do Poznania, na beszczela poudajemy przed Krzychem i Piotrem że nie mamy jeszcze motorów z tym znaczkiem i karniemy się na cały dzionek za przysłowiową stówkę co by się "przybliżyć" do firmy …  ha/o
« Ostatnia zmiana: 06 Lipiec 2019, 16:07:29 wysłana przez strażowy »
Pozdrawiam z Poznania