Autor Wątek: kanały o podróżach motocyklowych na YOU TUBE  (Przeczytany 2175 razy)

Offline Robert

• Klakier
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: 1200 Explorer XR
  • Miejscowość: Żagań
Odp: kanały o podróżach motocyklowych na YOU TUBE
« Odpowiedź #30 dnia: 08 Wrzesień 2020, 11:58:08 »
"Itchy Boots" znowu nadaje.... do obejrzenia są kolejne odcinki na YT. Pierwsze były z podróży po stronach rodzinnych czyli Niderlandach a teraz jest relacja z podróży po Islandii.

Offline GrzeTom

• Świeża krew
  • *
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: inny motocykl
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: kanały o podróżach motocyklowych na YOU TUBE
« Odpowiedź #31 dnia: 08 Wrzesień 2020, 12:14:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
"Itchy Boots" znowu nadaje.... do obejrzenia są kolejne odcinki na YT. Pierwsze były z podróży po stronach rodzinnych czyli Niderlandach a teraz jest relacja z podróży po Islandii.
Itchy jest niezła. Zwłaszcza jej niebieskie oczy :)
Odnośnie  moto którym wcześniej jeździła i  pozostawiła w Chile ;-( ,  czyli Royal Enfield Himalayan - miałem przyjemność tym jeździć, i doskonale rozumiem dlaczego   jest to sprzęt wybierany   w  wyprawy w dziczyznę.:)
Zrobiłem nim  blisko 4,5 kkm   po  wysokich Himalajach  i  jest to sprzęt stworzony do  wjeżdżania tam gdzie  normalnie  masz obawy.
Ekstremalnie prosty w budowie, nisko siedzenie,  mała masa , ale zapewniający dość  duża wygodę podróży, przyzwoita prędkość przelotową, mimo magicznych 23KM :)

Na prawdę miałem ochotę go nawet kupić , jako  "Taśtaśia" do  podróżowania :)
 Co do  zużycia, które gdzieś tam  ItchyBoots  opisuje  , to sadzę,  że jest adekwatne do   dróg i warunków którymi się porusza -  off  większość czasu!
Ja nim zrobiłem 4,5kkm.. i  nie robiłem NIC, a w dwóch R-E kolegów z którymi jechałem, w 1 urwał się  stelaż pod bagaż,  a  w drugim   pociekło na jakiejś uszczelce paliwo.
Generalnie pierdoły do zrobienia przy piwie wieczorem :)

--
"Kierunek jest znacznie ważniejszy od prędkości, wielu ludzi zapier.. donikąd"
Aktualnie:  Caponord Rally RAID - na sprzedaż
Będzie:      TT900RP - jak dopłynie:)