Autor Wątek: Rejon Warszawski  (Przeczytany 86551 razy)

Offline blacktiger

• Stary kocur
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: 800 Xc
  • Miejscowość: Warszawa
Rejon Warszawski
« dnia: 22 Maj 2015, 17:12:04 »
Ktoś ma ochotę dziś polatać wokół komina?
« Ostatnia zmiana: 26 Maj 2015, 21:20:07 wysłana przez blacktiger »

Offline blacktiger

• Stary kocur
  • Opinia +0/-0
Odp: Rejon Warszawski
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Czerwiec 2015, 12:34:07 »
A jak tam dziś jakiś Warszawski tygrys wybiera się na wspólne polatanie?

Offline fata

• Klakier
  • Opinia +0/-0
    • Przystań Warszawa
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Czerwiec 2015, 14:36:42 »
Dzisiaj nie da rady, musze zobowiązania poogarniać.
Ale generalnie nieustająco jestem chętny na spotkanie w Wwie, nawet niekoniecznie latanie, bo to mam na codzień, bardziej pogadanie.
Nie wiem dlaczego ciągle nie wychodzi.

Może łatwiej by się zgadać jakby na mailu lub FB sekcję warszawską założyć?
Na FB jestem dla niepoznaki pod własnymi danymi > Piotr Kaliszek

Offline Filay

• Stary kocur
  • Opinia +0/-0
  • Miejscowość: WARSZAWA
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Czerwiec 2015, 11:56:59 »
witam czy są chętni na to żeby zjechać tigerem z szosy i trochę go pobrudzić w okolicach waw? jak mam wolne to ja chętnie..

Offline blacktiger

• Stary kocur
  • Opinia +0/-0
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Czerwiec 2015, 18:06:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
witam czy są chętni na to żeby zjechać tigerem z szosy i trochę go pobrudzić w okolicach waw? jak mam wolne to ja chętnie..

Są chętni są :-)

Offline MaG

• Stary kocur
  • Opinia +0/-0
  • wymijam codzienność, wyprzedzam marzenia
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Czerwiec 2015, 19:16:32 »
dołączam się do brodzenia w błocie w okolicach wwa.

Daj znać gdzie i kiedy Filay.

Blacktiger może się umówimy na jakiś wieczór tak po 19 na kilka godzin przewietrzenia sprzęta po krzakach sąsiada.

Offline Filay

• Stary kocur
  • Opinia +0/-0
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Czerwiec 2015, 19:58:56 »
to mam tylko pytanie jakie macie opony żebyśmy nie przęgieli :P ja mam szosówki ewentualnie do lasu ale bywałem juz nad Wisłą :P i w błocie też. mieszkam w Rembertowie wiec myślałem nad tą stroną Wisły ale jestem podatny na sugestie =]

Offline blacktiger

• Stary kocur
  • Opinia +0/-0
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Czerwiec 2015, 20:33:24 »
jestem za i się dostosuje ,jeśli chodzi o opony to dostosujemy również warunki do opon no chyba że pójdziemy na całość :-)

Offline Filay

• Stary kocur
  • Opinia +0/-0
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Czerwiec 2015, 23:08:31 »
hmm.. zmienię jutro świece i możemy jechać i w taką podróż :P

Offline Filay

• Stary kocur
  • Opinia +0/-0
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Czerwiec 2015, 11:20:50 »
ma ktoś dzisiaj czas?

Offline Filay

• Stary kocur
  • Opinia +0/-0
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Czerwiec 2015, 12:24:18 »
Posiedziałem trochę nad mapą gogle i wytyczyłem trasę którą można było by zrobić, do momentu ulica Wiązowska trasa jest dla naszych kotków przejezdna na szosowych oponach. Opcja nad Wisła nie mam może być sporo trudniejsza =]] pod spodem opis trasy od ulicy Jana Pawła w wesołej. Możemy też zacząć u mnie czyli w Rembertowie  Padarewskiego 159 to od razu zjedziemy z szosy i dojdzie pare km =]

Jana Pawła 2 Wesoła,   do skrętu,  fabryczna Wesoła przez podmokła,  poprzeczna cygańska w lewo, potem cały czas prosto do podkowy w prawo, następnie w las tu znam ja drogę i tego nie opisze ale droga się ciągnie przez Falenice Michalin Józefów, zahaczamy punkt widokowy przy pomniku lotnika w lesie Falenica potem  wypadamy gdzieś na wiązowskiej i albo nawrotka albo skręcamy w prawo jedziemy nad Wisłę czyli wiązowską w prawo przez rondo prosto aż do Kardynała Stefana Wyszyńskiego w lewo, przecinamy nadwiślankę po chwili skręcamy w prawo w wierzbową, (od tego momentu widzę drogi na mapie gogle ale nie wiem w jakim są stanie =] ) jedziemy wierzbową aż do jeziora łacha a potem w zdłóż brzegu nad jeziorem budują jakiś hotel wiec może być ciężko  za jeziorem jedziemy prosto  do rozwidlenia w lewo  aż wpadamy w prawo w brązowawą drogę którą ciągniemy do ogórkowej w którą skręcamy w lewo reszta wyjdzie w praniu. Na koniec możemy zajechać na tor krosowy na wale miedzeszyńskim =]

Czekam na opinie co do terminu mogę dziś przez cały dzień albo dopiero w następnym tygodniu.

Offline blacktiger

• Stary kocur
  • Opinia +0/-0
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Czerwiec 2015, 12:45:54 »
Posiedziałem trochę nad mapą gogle i wytyczyłem trasę którą można było by zrobić, do momentu ulica Wiązowska trasa jest dla naszych kotków przejezdna na szosowych oponach. Opcja nad Wisła nie mam może być sporo trudniejsza =]] pod spodem opis trasy od ulicy Jana Pawła w wesołej. Możemy też zacząć u mnie czyli w Rembertowie  Padarewskiego 159 to od razu zjedziemy z szosy i dojdzie pare km =]

Jana Pawła 2 Wesoła,   do skrętu,  fabryczna Wesoła przez podmokła,  poprzeczna cygańska w lewo, potem cały czas prosto do podkowy w prawo, następnie w las tu znam ja drogę i tego nie opisze ale droga się ciągnie przez Falenice Michalin Józefów, zahaczamy punkt widokowy przy pomniku lotnika w lesie Falenica potem  wypadamy gdzieś na wiązowskiej i albo nawrotka albo skręcamy w prawo jedziemy nad Wisłę czyli wiązowską w prawo przez rondo prosto aż do Kardynała Stefana Wyszyńskiego w lewo, przecinamy nadwiślankę po chwili skręcamy w prawo w wierzbową, (od tego momentu widzę drogi na mapie gogle ale nie wiem w jakim są stanie =] ) jedziemy wierzbową aż do jeziora łacha a potem w zdłóż brzegu nad jeziorem budują jakiś hotel wiec może być ciężko  za jeziorem jedziemy prosto  do rozwidlenia w lewo  aż wpadamy w prawo w brązowawą drogę którą ciągniemy do ogórkowej w którą skręcamy w lewo reszta wyjdzie w praniu. Na koniec możemy zajechać na tor krosowy na wale miedzeszyńskim =]

Czekam na opinie co do terminu mogę dziś przez cały dzień albo dopiero w następnym tygodniu.

Wiadomość Ci wysłałem na priv...

Offline Filay

• Stary kocur
  • Opinia +0/-0
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Czerwiec 2015, 18:16:33 »
ja bym poszukał takich terenów :P::P You are not allowed to view links. Register or Login 
świece wymieniłem =]

Offline blacktiger

• Stary kocur
  • Opinia +0/-0
« Odpowiedź #13 dnia: 30 Czerwiec 2015, 22:10:34 »
no to polataly dziś tygrysy po lesie jeden to nawet w piachu musiał odpocząć. Dzięki Filay za spotkanie.
« Ostatnia zmiana: 02 Lipiec 2015, 17:15:14 wysłana przez blacktiger »

Offline Filay

• Stary kocur
  • Opinia +0/-0
« Odpowiedź #14 dnia: 30 Czerwiec 2015, 23:35:25 »
spoko. w przyszłym tygodniu poprawka ??  może w większym gronie =]