Autor Wątek: Naklejki na bak poszukiwane  (Przeczytany 1202 razy)

Offline Szerszen

  • Świeża krew
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: 885(i)
  • Miejscowość: Kraków
Naklejki na bak poszukiwane
« dnia: 03 Sierpnia 2020, 08:52:24 »
Czołem!
Poszukuje do swojego żółtego 885i naklejek na bak.
Naklejek nie ma nawet ASO Warszawa na zamówienie z UK.. Tzn ma, ale tylko "tiger", a nie te "płomienie", które u mnie już się powoli rozlatują. Grafika do 885i jest niestety inna od 955, którą rodzimy grafnet.pl wykonuje.
Czy natknęliście się na jakiś projekt tej naklejki w internecie, albo kupowaliście x lat temu gdzieś, gdzie mógłbym przedzwonić czy dalej mają ten projekt? Aso podpowiedziało, że na angielskim ebayu czasem coś można znaleźć, ale jak dotąd przez 2msc nic się nie pojawiało.
Any help ? :-[

Offline mircio

  • Klakier
  • ***
  • Wiadomości: 162
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: 1200 Explorer
  • Miejscowość: Płock, Sochaczew
Odp: Naklejki na bak poszukiwane
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Sierpnia 2020, 12:06:43 »
Spróbuj na You are not allowed to view links. Register or Login tylko zapytaj ich bo w grafice nie zobaczysz. Ja tam znalazłem do 1200.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nic tak nie psuje piątku jak świadomość, że jest dopiero środa.

Offline ODKRYWCA

  • Stary kocur
  • *****
  • Wiadomości: 1 410
  • Opinia +0/-0
Odp: Naklejki na bak poszukiwane
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Sierpnia 2020, 12:13:11 »
Przerabiałem ten temat. Jeszcze z rok temu na E-bayu można było dostać, ale teraz już "d..a blada". Z przesyłką komplet wychodził jakieś 205zł. W jakim stanie jest ten twój zbiornik bo mam akurat żółty zbiornik od 885i w średnim stanie, ma parę odprysków od kamyków, jakieś ryski itp. ale naklejki boczne są o.k. Może prędzej skoro i tak chciałeś swojego lakierować to poprawisz ten mój. Wszystko zależy od stanu twojego w stosunku do mojego. Cena będzie super niska bo i tak mi zalega w magazynku.

Offline Krzychu

  • Stary kocur
  • *****
  • Wiadomości: 1 480
  • Opinia +1/-0
  • Motocykl: inny motocykl
  • Miejscowość: Wołomin
Odp: Naklejki na bak poszukiwane
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Sierpnia 2020, 20:23:19 »
Jak chcesz to spróbuj uderzyć do gościa. Kiedyś robiłem u niego na zamówienie wg projektu który podeslesz. cena spoko.
Run Copy Tomasz Natorski pięć zero cztery 724 397
Krzychu

Offline spaw

  • Top Cat
  • ****
  • Wiadomości: 320
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: inny motocykl
  • Miejscowość: Tychy
Odp: Naklejki na bak poszukiwane
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Sierpnia 2020, 07:39:38 »
Mam ten sam problem, tyle że z 855 (gaźnikowiec).
Dłuuuugo szukałem kogoś, kto mógłby mi dorobić naklejki na zbiornik, takie jak oryginalne.
Suma sumarum, zrezygnowałem z malowania motocykla i temat po prostu umarł. Oczywiście są dostępne na triumphparts.englemotors.com, tyle że kosztują jakieś kosmiczne pieniądze... (bagatela 100$ za sztukę).
Dorobienie nie wchodzi w grę, ze względu na "fakturę" albo wzór naklejki (zdjęcie poniżej). No chyba że ktoś będzie umiał zrobić coś takiego, to może wrócę do tego tematu :)