Autor Wątek: Uchwyt na telefon  (Przeczytany 464 razy)

Offline przemas_900_gt

• Świeża krew
  • *
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: 900 GT
  • Miejscowość: Piaseczno
Uchwyt na telefon
« dnia: 25 Lipiec 2023, 13:44:08 »
Watek polecanych akcesoriów się rozrasta (w rożnych kierunkach :)) więc zakładam bardziej szczegółowy, dotyczący doświadczeń z uchwytami na telefon.

Na początek pytanie czy ktoś ma doświadczenia z uchwytem o konstrukcji jak niżej?:

Zamyka się automatycznie, po naciśnięciu plecami telefonu tego przycisku na środku. Ładowanie indukcyjne lub klasycznie, przez port USB.
Występuje w cenach od ok 100zł na Allegro po prawie 300zł, firmowany przez MIDLAND'a (nie wiem czy są jakieś konstrukcyjne różnice, poza wariantami mocowania - takie plastikowe jak w tym na zdjęciu lub klon RAM Mount).

• Podoba mi się możliwość szybkiego mocowania/zdejmowania jedną ręką :)
  • Czytałem opinie, że ładowanie indukcyjne potrafi zakłócać pracę sterownika wtrysków (!!!) Ale to może tu jest przyczyna różnic w cenie poszczególnych wariantów...
  • Średnie zaufanie budzi u mnie to plastikowe mocowanie, akurat w tej najdroższej wersji (MIDLAND MH-PRO):

Czekam na wasze opinie. :)

Offline GrzeTom

• Top Cat
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: 900 Rally
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: Uchwyt na telefon
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Lipiec 2023, 16:16:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Na początek pytanie czy ktoś ma doświadczenia z uchwytem o konstrukcji jak niżej?:

Mam taki uchwyt tylko , że w wykonaniu KEWIG (   chiński oryginał , który brandowany jest tu Midlandem)
 i  jest  BOSKI..   Szybki - stabilny,   pewny.
Telefon, jeśli nie ma zbyt wystających aparatów z tyłu, bądź przesadnych  'etui"  trzyma jak gupi, nawet w off-raod, a i ładowanie  obsługiwane jest w  QuickCharge..
całość za  120 zł z przesyłka z allegro
 Polecam..  używam od  3 lata tego :) 
« Ostatnia zmiana: 25 Lipiec 2023, 16:22:59 wysłana przez GrzeTom »
--
"Kierunek jest znacznie ważniejszy od prędkości, wielu ludzi zapier.. donikąd"
Był:  Caponord Rally RAID
Jest: TT900RP