Autor Wątek: Tapatalk  (Przeczytany 7283 razy)

Offline rkrzys

  • Świeża krew
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: inny motocykl
  • Miejscowość: Otwock
Odp: Tapatalk
« Odpowiedź #15 dnia: 03 Wrzesień 2020, 20:02:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Niestety. Coś się spsuło
A teraz działa..... Magiaaaaaa

Wysłane z mojego SM-N9500 przy użyciu Tapatalka


Offline andbold

  • Top Cat
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: inny motocykl
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: Tapatalk
« Odpowiedź #16 dnia: 05 Wrzesień 2020, 10:58:56 »
Czołem, dołączyłem swiezo do forum i mam drobny problem z wyswietlaniem go w aplikacji. Od lat uzywam tapatalka i praktycznie tylko w ten sposob korzystam z roznych forów, problem polega na znikaniu forum tigera z listy "podążanych". Tak jak inni tu wspominali, po kilku godzinach przerwy w uzywaniu forum znika z tapatalka. Jak juz uda mi sie znow wyświetlić w tapatalku to jestem wylogowany i muszę ponownie się zalogować, wszystko dziala do dluzszej przerwy w uzywaniu. Czy problem moze polegać na jakimś automatycznym wylogowywaniu? Komuś udało się rozwiązać problem znikania forum z apki?

Offline rkrzys

  • Świeża krew
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: inny motocykl
  • Miejscowość: Otwock
Odp: Tapatalk
« Odpowiedź #17 dnia: 06 Wrzesień 2020, 14:35:07 »
Coś nie jest podlinkowane jak trza. Wchodze na tigerforum.pl linkiem z chrome z odwołaniem Tapatalka i wszystko działa.

Wysłane z mojego SM-N9500 przy użyciu Tapatalka


Offline andbold

  • Top Cat
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: inny motocykl
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: Tapatalk
« Odpowiedź #18 dnia: 06 Wrzesień 2020, 22:58:12 »
Ja tak samo na początku wpisywalem w googla nazwę forum z dopiskiem tapatalk i link otwierał forum w aplikacji. Wtedy normalnie korzystam jak gdyby nigdy nic, forum jest niby cały czas dodane do obserwowanych. Po paru godzinach odpalam tapatalka, przez ułamek sekundy widzę czarne logo forum na pierwszej stronie aplikacju ale niestety znika i zostają tylko stare pozostałe fora. Zagadką jest, że jak przewijam główną stronę tapatalka i widzę wpisy z roznych forów to są też wpisy z tigera, tak teraz wchodzę na forum. Klikam w taki wpis, przewijam na początek wątku i wracam do glownej strony forum skrótem nad pierwszym postem. Weird!

Offline mircio

  • Klakier
  • ***
  • Wiadomości: 162
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: 1200 Explorer
  • Miejscowość: Płock, Sochaczew
Odp: Tapatalk
« Odpowiedź #19 dnia: 04 Grudzień 2020, 15:03:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ja tak samo na początku wpisywalem w googla nazwę forum z dopiskiem tapatalk i link otwierał forum w aplikacji. Wtedy normalnie korzystam jak gdyby nigdy nic, forum jest niby cały czas dodane do obserwowanych. Po paru godzinach odpalam tapatalka, przez ułamek sekundy widzę czarne logo forum na pierwszej stronie aplikacju ale niestety znika i zostają tylko stare pozostałe fora. Zagadką jest, że jak przewijam główną stronę tapatalka i widzę wpisy z roznych forów to są też wpisy z tigera, tak teraz wchodzę na forum. Klikam w taki wpis, przewijam na początek wątku i wracam do glownej strony forum skrótem nad pierwszym postem. Weird!
Czy coś się w temacie zmieniło? Bo ja również tak mam z tym forum. Na innych wszystko hula.
Nic tak nie psuje piątku jak świadomość, że jest dopiero środa.

Offline Muscalero

  • Sierściuch
  • **
  • Wiadomości: 74
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: inny motocykl
  • Miejscowość: Szkieletczyzna
Odp: Tapatalk
« Odpowiedź #20 dnia: 04 Grudzień 2020, 15:35:57 »
Dalej nie działa. Loguję się za każdym razem i po ponownym uruchomieniu tapatalka nie działa niestety.
Korzystam w telefonie z przeglądarki.

Offline mircio

  • Klakier
  • ***
  • Wiadomości: 162
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: 1200 Explorer
  • Miejscowość: Płock, Sochaczew
Odp: Tapatalk
« Odpowiedź #21 dnia: 04 Grudzień 2020, 19:27:48 »
To jak tu żyć. I co można z tym zrobić? Komuś trza zapłacić? Jakaś zrzuta? No jak ....
Nic tak nie psuje piątku jak świadomość, że jest dopiero środa.

Offline andbold

  • Top Cat
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: inny motocykl
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: Tapatalk
« Odpowiedź #22 dnia: 16 Styczeń 2021, 12:07:30 »
Jest dupa straszna. Byłem gotów nawet spróbować innych aplikacji ale dla tapatalka nie ma alternatywy :(

Żeby przejrzeć forum trzeba naprawdę kopać w aplikacji. Przez stronę na telefonie dla mnie to jeszcze większa porażka niż tapatalk z amnezją.

Na tyle for które obserwuję to jest jedyny przypadek takiego dziwnego działania.

...wielka szkoda! Przez to wiele osób prawdopodobnie rezygnuje z uczestniczenia w życiu tego zacnego forum.

Offline biblo

  • Stary kocur
  • *****
  • Wiadomości: 2 838
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: inny motocykl
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: Tapatalk
« Odpowiedź #23 dnia: 16 Styczeń 2021, 16:04:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jest dupa straszna. Byłem gotów nawet spróbować innych aplikacji ale dla tapatalka nie ma alternatywy :(

Żeby przejrzeć forum trzeba naprawdę kopać w aplikacji. Przez stronę na telefonie dla mnie to jeszcze większa porażka niż tapatalk z amnezją.

Na tyle for które obserwuję to jest jedyny przypadek takiego dziwnego działania.

...wielka szkoda! Przez to wiele osób prawdopodobnie rezygnuje z uczestniczenia w życiu tego zacnego forum.

Czy to aby nie przesada??? Na współczesnych smartfonach z ekranami powyżej 5 cali korzystanie z forum za pomocą przeglądarki nie jest przecież jakimś problemem... Dla mnie zdumiewające jest, że ludzie mogą zrezygnować z udziału/czytania forum z tak prozaicznego powodu. Normalnie w doopach się przewraca  >:D

Jak widać jest jakiś problem z tym tapatalkiem i trzeba z tym żyć  ;)

Pozdrawiam,
Jacek
_______________________________________________________
|Sportster IRON 883™|DL650A V-Strom|TEx XC + Honda Forza 350|

Offline Muscalero

  • Sierściuch
  • **
  • Wiadomości: 74
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: inny motocykl
  • Miejscowość: Szkieletczyzna
Odp: Tapatalk
« Odpowiedź #24 dnia: 16 Styczeń 2021, 16:18:19 »
Zrezygnowałem z przeglądania Forów w Tapatalku. Wg mnie w Tapatalku nie wyświetla wszystkich nowych wątków na niektórych Forach. Teraz korzystam tylko z przeglądarki. A nie działanie Forum Tigera tylko to przyspieszyło.

Offline andbold

  • Top Cat
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: inny motocykl
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: Tapatalk
« Odpowiedź #25 dnia: 16 Styczeń 2021, 16:52:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Jest dupa straszna. Byłem gotów nawet spróbować innych aplikacji ale dla tapatalka nie ma alternatywy :(

Żeby przejrzeć forum trzeba naprawdę kopać w aplikacji. Przez stronę na telefonie dla mnie to jeszcze większa porażka niż tapatalk z amnezją.

Na tyle for które obserwuję to jest jedyny przypadek takiego dziwnego działania.

...wielka szkoda! Przez to wiele osób prawdopodobnie rezygnuje z uczestniczenia w życiu tego zacnego forum.

Czy to aby nie przesada??? Na współczesnych smartfonach z ekranami powyżej 5 cali korzystanie z forum za pomocą przeglądarki nie jest przecież jakimś problemem... Dla mnie zdumiewające jest, że ludzie mogą zrezygnować z udziału/czytania forum z tak prozaicznego powodu. Normalnie w doopach się przewraca  >:D

Jak widać jest jakiś problem z tym tapatalkiem i trzeba z tym żyć  ;)

Przy telefonie trzymanym w pionie czcionki są za małe żeby wygodnie czytać. Lubię czarny tekst na białym tle bez żadnych zbędnych ozdobników. Tapatalk nie jest winowajcą, bo inne fora od lat działają prawidłowo.
« Ostatnia zmiana: 16 Styczeń 2021, 18:42:53 wysłana przez andbold »

Offline biblo

  • Stary kocur
  • *****
  • Wiadomości: 2 838
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: inny motocykl
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: Tapatalk
« Odpowiedź #26 dnia: 16 Styczeń 2021, 19:56:37 »
A to nie wiesz, że telefon można trzymać w poziomie...?  :o Tylko trzeba włączyć automatyczną zmianę orientacji ekranu  o- -o
Pozdrawiam,
Jacek
_______________________________________________________
|Sportster IRON 883™|DL650A V-Strom|TEx XC + Honda Forza 350|

Offline andbold

  • Top Cat
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: inny motocykl
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: Tapatalk
« Odpowiedź #27 dnia: 16 Styczeń 2021, 23:43:07 »
Kurcze, no rzeczywiście! Tyle lat w niewiedzy ;)

Offline biblo

  • Stary kocur
  • *****
  • Wiadomości: 2 838
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: inny motocykl
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: Tapatalk
« Odpowiedź #28 dnia: 17 Styczeń 2021, 10:56:19 »
A tak na poważnie:: kiedyś próbowałem używać tego Tapatalka, ale stwierdziłem, że przy tak "małym" i nieruchawym forum nie ma to sensu. W przeglądarce wystarczy rzut oka i widzisz wszystkie interesujące Cię działy, nowe posty, itd.
W Tapatalku definiujesz co Cię interesuje i zdajesz się na niego. Jak jest jakiś babol lub posty są źle filtrowane, to nawet o tym nie wiesz i omijają Cię nowe treści na forum...
« Ostatnia zmiana: 17 Styczeń 2021, 10:57:52 wysłana przez biblo »
Pozdrawiam,
Jacek
_______________________________________________________
|Sportster IRON 883™|DL650A V-Strom|TEx XC + Honda Forza 350|

Offline andbold

  • Top Cat
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: inny motocykl
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: Tapatalk
« Odpowiedź #29 dnia: 17 Styczeń 2021, 14:03:38 »
Nie trzeba definiować, wystarczy przeglądać wg osi czasu lub zakładki "nieprzeczytane". Łatwo wrócić też do interesujących tematów w zakładce "wątki w których pisałeś". Dla mnie obsługa jest błyskawiczna i czytelna. Z pewnością jest to kwestia przyzwyczajenia, wszystkie fora mam w jednym miejscu i we wspólnym, czytelnym formacie.

Czy generalnie były już jakieś próby naprawienia kompatybilności forum z aplikacją tapatalk?