Autor Wątek: Wyprzedaż REVIT w sklepie motomio.pl z Krakowa  (Przeczytany 5055 razy)

Offline Hunter

  • Klakier
  • ***
  • Wiadomości: 244
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: 1200 Explorer
  • Miejscowość: Łódź
Wyprzedaż REVIT w sklepie motomio.pl z Krakowa
« dnia: 18 Listopad 2021, 16:53:29 »
Cześć,
Dzielę się z Wami informacją, że sklep You are not allowed to view links. Register or Login z Krakowa kończy sprzedaż wyrobów marki REVIT i w związku z tym część towarów z ich stanów magazynowych jest w promocyjnych cenach.
Ja właśnie zamówiłem sobie u nich rękawiczki na lato o stówkę taniej niż w każdym innym sklepie :)
Pozdro.

Offline Krzychu

  • Stary kocur
  • *****
  • Wiadomości: 1 480
  • Opinia +1/-0
  • Motocykl: inny motocykl
  • Miejscowość: Wołomin
Odp: Wyprzedaż REVIT w sklepie motomio.pl z Krakowa
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Listopad 2021, 17:50:49 »
 D_o D_o
Krzychu

Offline Przemszon

  • Sierściuch
  • **
  • Wiadomości: 68
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: inny motocykl
  • Miejscowość: Szczecinek
Odp: Wyprzedaż REVIT w sklepie motomio.pl z Krakowa
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Listopad 2021, 13:52:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Cześć,
Dzielę się z Wami informacją, że sklep You are not allowed to view links. Register or Login z Krakowa kończy sprzedaż wyrobów marki REVIT i w związku z tym część towarów z ich stanów magazynowych jest w promocyjnych cenach.
Ja właśnie zamówiłem sobie u nich rękawiczki na lato o stówkę taniej niż w każdym innym sklepie :)
Pozdro.
pewnie kończą sprzedaż dlatego, że na aliexpress są jeszcze tańsze o kolejną stówkę, osobiście ich nie weryfikowałem ale wygląda na to, że to ta sama jakość

Offline MarcinN

  • Sierściuch
  • **
  • Wiadomości: 77
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: 955i
Odp: Wyprzedaż REVIT w sklepie motomio.pl z Krakowa
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Listopad 2021, 14:23:14 »
Revit na ali?

Nie wiem...
Ale mam kilka ich ciuchówi to jedne z bardziej porządnych texów jakie mieliśmy.
Nic się nie pruje, urywa, czy odlepia.
Czego nie mogłem np. powiedzieć o jakże przecież markowym Alpinestars.
Miałem zestaw Durban, który po 3 sezonach wyglądał gorzej niż żony Revit po  ponad 5,  czy mój BMW po ponad 10 latach.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

CŽ175 typ 450 -> Honda Shadow 600 -> F650GS -> F650GS Dakar -> F800GS -> Triumph Tiger 800XCX / BMW G650X-Country

Offline Hunter

  • Klakier
  • ***
  • Wiadomości: 244
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: 1200 Explorer
  • Miejscowość: Łódź
Odp: Wyprzedaż REVIT w sklepie motomio.pl z Krakowa
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Listopad 2021, 14:49:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
pewnie kończą sprzedaż dlatego, że na aliexpress są jeszcze tańsze o kolejną stówkę, osobiście ich nie weryfikowałem ale wygląda na to, że to ta sama jakość

O jakości rękawiczek z Ali koledzy pisali w tym wątku You are not allowed to view links. Register or Login
I wynika z ich doświadczeń, że Revit z Ali, to nie ten sam Revit co np. z polskiej dystrybucji  o- -o

Offline biblo

  • Stary kocur
  • *****
  • Wiadomości: 2 838
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: inny motocykl
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: Wyprzedaż REVIT w sklepie motomio.pl z Krakowa
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Listopad 2021, 15:19:25 »
Kupuję sporo rzeczy na Aliexpress, ale ciuchów motocyklowych bym tam nie kupił... Chińczycy mają dość "swobodne" podejście do podrabiania markowych produktów, tak więc nie ma gwarancji, co tak naprawdę się kupuje. Poza tym, może być potem problem z wyegzekwowaniem gwarancji lub 2-letniej rekojmi (jeśli zakup jest prywanty, nie na firmę).

Wolałbym raczej poszukać okazji w europejskich (unijnych) sklepach internetowych, np. louis.de, fc-moto, e-bay lub amazon. Ciuchy tam kupione na pewno nie będą podróbą, a dodatkowo mogą być tańsze nawet od tych z Ali (które, jak to Przemszon napisał, są tańsze tylko o stówę).

Wiosną tego roku kupiłem na louis.de jeansy motocyklowe Vanucci za ~380 zł z dostawą do PL. U nas musiałbym wydać min. 650-700 zł...
Pozdrawiam,
Jacek
_______________________________________________________
|Sportster IRON 883™|DL650A V-Strom|TEx XC + Honda Forza 350|