Autor Wątek: Twierdza Srebrna Góra  (Przeczytany 2178 razy)

Offline MaG

• Stary kocur
  • Opinia +0/-0
  • wymijam codzienność, wyprzedzam marzenia
  • Motocykl: 800 Xc
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: Twierdza Srebrna Góra
« Odpowiedź #15 dnia: 07 Sierpień 2016, 01:17:17 »
Pedros ... AMEN (czekamy na dobre wieści)

Marzka mam wrażenie że ostatnio często uciekam od głównego tematu na wątkach.
Weź za swoją porządną koordynacją, może stwórz wątek II zlotu Tigerów i tam zacznijmy się wypowiadać.
W końcu może we wrześniu byśmy się spotkali ... ile można czekać na miłe spotkania.

Offline Pedros

• Top Cat
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: 1050/Sport
« Odpowiedź #16 dnia: 07 Sierpień 2016, 12:31:51 »
Ok. Zacząłem wstępny rekonesans. Aby coś konkretnego ustalić będę potrzebował :
1. Preferowany termin - wchodzą w grę oczywiście weekendy a teren jest atrakcyjny turystycznie więc trzeba ustalić odpowiednio wcześnie i zarezerwować miejsce.
2. Orientacyjną liczbę uczestników - myślę, że w grę wchodzą noclegi w domkach - pokojach bo to góry i noce już się zaczynają robić chłodne a we wrześniu mogą już być po prostu zimne. W związku z tym liczba uczestników zapewne będzie ograniczona.
3.Preferowane atrakcje - piszcie czego oczekujecie ( oczywiście w granicach rozsądku ;) - mam na myśli rzeczy typu miejsce na ognisko , jakaś trasa do przejechania itp. ) , a ja się dowiem co jest możliwe.
Aby nie zaśmiecać innych wątków to oczywiście proszę o wydzielenie osobnego tematu i przeniesienie do niego już popełnionych wpisów.
Niczego konkretnego na razie nie obiecuję oprócz tego , że w ciągu kilku dni dam znać czy jestem w stanie temat ogarnąć czy też nie - po prostu też dzieli mnie od tych okolic odległość ok. 200 km. i muszę polegać na swoich kontaktach w tamtej okolicy - wprawdzie niezłych ale to jednak nie do końca mój teren  ;)

Offline Marzka

• Administrator
  • Top Cat
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: 955i
  • Miejscowość: Poznań
« Odpowiedź #17 dnia: 07 Sierpień 2016, 13:25:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pedros ... AMEN (czekamy na dobre wieści)

Marzka mam wrażenie że ostatnio często uciekam od głównego tematu na wątkach.
Weź za swoją porządną koordynacją, może stwórz wątek II zlotu Tigerów i tam zacznijmy się wypowiadać.
W końcu może we wrześniu byśmy się spotkali ... ile można czekać na miłe spotkania.

Czasem w jakimś wątku zdarza się uciec w inny temat, ale ustaliliśmy już że nie będziemy na sztywno tego moderować. Czasem to pojedyncza myśl, z której dopiero później rodzi się coś większego. Tak jak w tym przypadku ;) Nowy wątek założony. Ten zamykam, żeby nie mylić.

Pedros - Twoją wypowiedź przeniosłam już do nowego na start :)