Autor Wątek: Serwis w Krakowie?  (Przeczytany 2729 razy)

Offline Pablo Herdero

• Świeża krew
  • *
  • Opinia +0/-0
  • Miejscowość: Kraków
Serwis w Krakowie?
« dnia: 30 Kwiecień 2016, 09:57:50 »
Panowie, macie jakiegoś mechanika w Krk którego można polecić?Dzięki:)
Celem jest droga.

Offline Mavick

• Klakier
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: 800 Xc
Odp: Serwis w Krakowie?
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Czerwiec 2017, 13:20:32 »
Odkurzę wątek, możecie pokezić jakiś zakład w Krk? Od zakupu zrobiłem już trochę km i pora na wymianę płynów ustrojowych. Myślałem o oddaniu moto do Moto-Top ale oni specjalizują się w japońcach. Oglądałem tam jeden egzemplarz Tigera  jesienią który był tam serwisowany i po informacji, że dopiero w pozakupowym przeglądzie Pan Piotr miał po raz 1 zaglądać do zaworów ( ponad 50kkm) gdzie serwisówka mówi coś innego trochę mnie zastanawia...

Offline tommy

• Klakier
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: 1050/Sport
  • Miejscowość: Sosnowiec
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Czerwiec 2017, 23:04:18 »
 Dobry serwis masz w Katowicach - Booster motocykle, chłopaki znają się na motocyklach Triumph. Ale same płyny to chyba gdziekolwiek można wymienić.

Offline Mavick

• Klakier
  • Opinia +0/-0
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Czerwiec 2017, 20:13:27 »
Dzięki za namiar, słyszałem o Boosterze  ale wolałem oddać gdzieś na miejscu bo trochę słabo z czasem na latanie do Kato na odstawienie i może drugi raz po odbiór. Dla miejscowych, oddałem do "Wilcza Garage". Rozmawiałem z kilkoma właścicielami Triumpha którzy tam serwisowali  sprzęty, dzisiaj jak oddawałem moto stał jeden Rocket a oprócz tego KTM i GS no i masa japończyków. A jak wyjdzie to zobaczymy po....

Offline RUSTYBIRD

• Świeża krew
  • *
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: 1050/Sport
  • Miejscowość: KRAKÓW
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Maj 2020, 18:34:38 »
i jak wyszło??

Offline Ezekiel

• Top Cat
  • Opinia +0/-0
  • Miejscowość: Olkusz
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Maj 2020, 19:50:33 »
Ja oddałem do boostera i jestem pod mega wrażeniem.
Kazałem zrobić wszystko co jest do zrobienia. Nie jeżdżę 1 rok i gadałem z paroma mechanikami ale chłopaki z boostera zrobili na mnie na prawdę wrażenie. Podejście do sprzęt, fort w czasie serwisu. Uzgadnianie każdej złotówki wydanej. Decyzję na jakich częściach robimy. Ich sugestie.  Dla mnie nie istnieje inny serwis niż u nich.  Wiem że siadam na moto i cisne następne 20k bez spiny.

Offline Mavick

• Klakier
  • Opinia +0/-0
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Maj 2020, 00:09:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
i jak wyszło??

Poprawnie chociaż bez jakichś specjalnych ekscytacji. Moto było u nich na 2 przeglądach. Na pierwszym wymienili główkę ramy z którą wracałem kilka razy na dokręcenie ( przy ostatnim zapowiedzieli, że jak będzie konieczne kolejne to będą składać na nie reklamację). Wtedy tez musieli poprawić złożenie tylnego zacisku bo skrzypiał przy niskich prędkościach - przynajmniej wiadomo, że tam zaglądali :) Na drugim serwisie wymienili napęd. Była informacja o kosztach i stanie moto, ja tam lubię konkret i nie potrzebuję nawijania makaronu na uszy. Na kolejny przegląd jak będę miał czas to może wybiorę się do Boostera dla porównania, a jak nie to pewnie zrobię w tym samym miejscu.

Offline sajmon.wonsz

• Świeża krew
  • *
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: 800 XR /XRx
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Listopad 2022, 19:38:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ja oddałem do boostera i jestem pod mega wrażeniem.
Kazałem zrobić wszystko co jest do zrobienia. Nie jeżdżę 1 rok i gadałem z paroma mechanikami ale chłopaki z boostera zrobili na mnie na prawdę wrażenie. Podejście do sprzęt, fort w czasie serwisu. Uzgadnianie każdej złotówki wydanej. Decyzję na jakich częściach robimy. Ich sugestie.  Dla mnie nie istnieje inny serwis niż u nich.  Wiem że siadam na moto i cisne następne 20k bez spiny.

Odgrzewam trochę temat bo tez muszę pochwalić Boostera, a właśnie robiłem serwis po 20kkm.
Potwierdzam słowa przedmówcy, wszystko na najwyższym poziomie, kontakt, wycena, sugestie, fotki z roboty, normalna rzeczowa rozmowa i póki ujeżdżam Tigera to zostaje z nimi.
Poza tym do tego co robiłem to w ASO musialbym zostawić pewnie minimum 2 tysiące więcej