Autor Wątek: Baba Jaga Tur 3  (Przeczytany 1086 razy)

Offline MaG

  • Stary kocur
  • *****
  • Wiadomości: 953
  • Opinia +0/-0
  • wymijam codzienność, wyprzedzam marzenia
  • Motocykl: 800 Xc
  • Miejscowość: Warszawa
Baba Jaga Tur 3
« dnia: 18 Czerwiec 2018, 11:31:42 »
ODDAM swoje miejsce  :(
organizacyjnie nie dam rady.

Jak ktoś zainteresowany to piszcie, dzwońcie itd.

You are not allowed to view links. Register or Login

"W wielką radością zapraszamy Wszystkich amatorów mocnych wrażeń do udziału w 3 edycji Świętokrzyskiego Rajdu Motocyklowego Baba Jaga Tour. Na tegorocznej edycji czekać na Was będą zupełnie nowe trasy, jeszcze więcej nowych wyzwań, jeszcze więcej nagród, niezapomniane przeżycia i rywalizacja!
Jesteście na to gotowi? ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

INFORMACJE:
BJT to pełna przygód propozycja spędzenia weekendu w siodle Swojego motocykla na jednej z 3 przygotowanych tras. Podczas 3 dniowej imprezy, organizowanej przez Stowarzyszenie Motocyklowe CK Riders z Kielc, nie zabraknie znakomitej zabawy i doborowego towarzystwa pasjonatów motocyklowych.

Impreza ponownie odbędzie się na terenie OW Ptaszyniec w miejscowości Bocheniec oddalonej od Kielc o 26km.

TRASA ROAD:
Jest to trasa dedykowana dla wszystkich rodzajów motocykli, ciągnąca się po drogach asfaltowych. Czekają tu na Was świętokrzyskie serpentyny, niesamowite krajobrazy, zabytki i wiele innych. Na trasie natraficie na punkty kontrolne, na których nie zabraknie niespodzianek.
TRASA ADVENTURE:
Jest to trasa przeznaczona dla turystycznych enduro i ich miłośników. Tutaj przeplatać się będą drogi asfaltowe, szutrowe i gruntowe. Nie zabraknie tu też odrobiny błotka i wyzwań. Tu również czekają na was punkty kontrolne i ciekawe atrakcje.
TRASA ADVENTURE PLUS:
Trasa Adventure nie stanowi dla Ciebie wyzwania? Masz dość odwagi by się sprawdzić w trudniejszych warunkach? W tym roku będą czekać na Was dodatkowe wyzwania na trasie Adventure w postaci wymagających odcinków specjalnych. Jest to rozwiązanie z pierwszej edycji rajdu. Odcinki również dedykowana dużym enduro.

PRZEBIEG RAJDU
Rajd ma charakter przygody i nie odbywa się na czas. Liczy się dobra zabawa ale mimo to, nie zabraknie ducha rywalizacji :). Wszystkie przejazdy odbywają się na orientację po wyznaczonej trasie na podstawie materiałów nawigacyjnych otrzymanych od Organizatorów. Na trasie czekają na Was ciekawe punkty kontrolne, a na nich punktowane konkurencje na podstawie których wyłonimy zwycięzców w różnych kategoriach.

Więcej szczegółów na stronie internetowej:You are not allowed to view links. Register or Login "