Autor Wątek: Szkolenia motocyklowe : Motopomocni  (Przeczytany 348 razy)

Offline strażowy

• Stary kocur
  • Opinia +0/-0
  • Tiger = użytkowe enduro = :) :) :)
  • Motocykl: 955i
  • Miejscowość: Poznań
Szkolenia motocyklowe : Motopomocni
« dnia: 23 Kwiecień 2019, 18:00:59 »
Cze  ;)
...jako że miałem ostatnio okazję przypatrzeć się z bliska ( nawet z bardzo bliska  ;D ) jak wyglądają szkolenia z jazdy motocyklem realizowane przez  Motopomocni, zachęcam do zapoznania się bliżej z Ich ofertą.
Uczestniczyłem w  "Jazda Precyzyjna" realizowanym niedawno w Poznani ( 4 godziny ) i grzecznościowo,13-go kwietnia kilka godzin na Autodromie 4x4 ( szkolenie 1 lub 2 dniowe )  PHU. Wasik w tym miejscu :
You are not allowed to view links. Register or Login

Głównym instruktorem jest Mariusz Tiahnybok który w bardzo miłej ale i fachowej atmosferze przybliża wszelkie aspekty jazdy tak w terenie jak również w mieście i na szosie.
Mnie się bardzo podobało, byłem, zobaczyłem, poćwiczyłem …..zrobiłem "rachunek sumienia" i wiem że lekkim motkiem bankowo wrócę na tor 4x4  o/"

Warto zaznajomić się ze stroną Motopomocnych - sporo informacji dotyczących samych szkoleń, fotki, recenzje, filmy  ;)

« Ostatnia zmiana: 24 Kwiecień 2019, 00:24:03 wysłana przez strażowy »
Pozdrawiam z Poznania

Offline Ezekiel

• Top Cat
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: 800 Xc
  • Miejscowość: Olkusz
Odp: Szkolenia motocyklowe : MotoPomocni
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Kwiecień 2019, 19:17:08 »
Wszystko zajebiście.... tylko ta cena.
Wiadomo jeden ciśnie 3 tys a inny 30 na miesiąc ale kurde...  za drogo :P

Offline strażowy

• Stary kocur
  • Opinia +0/-0
  • Tiger = użytkowe enduro = :) :) :)
  • Motocykl: 955i
  • Miejscowość: Poznań
Odp: Szkolenia motocyklowe : MotoPomocni
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Kwiecień 2019, 00:23:38 »
Wszystko zajebiście.... tylko ta cena...

z podobnych względów mnie interesowały szkolenia "niewyjazdowe" i te można ogarnąć w kwocie kilkaset złociszy a to już jakoś można szybciej  odłożyć jak komuś zależy. Ogólnie ja to widzę tak : teoria zebrana w pigułce przekazana w czytelny sposób co by każdy wiedział "czemu tak" ,
 ćwiczenia, praca z instruktorem który na bieżąco weryfikuje poczynania kursanta...a potem to już każdy wg własnych chęci i potrzeb  ;)
Pamiętam jak bardzo mi pomogło szkolenie z off-a w Rybniku przeprowadzone przez kolegów z Bielskiego Touratech-u. Taka forma zbierania doświadczeń moim zdaniem daje najszybszy progres zwłaszcza jak ktoś dopiero zaczyna pewien "rozdział". Natomiast wszelkiego typu wycieczki wzbogacone o zajęcia dydaktyczne zapewne są ok, tylko ta oprawa odpowiednio kosztuje... o/^ więc mówiąc w skrócie: na co muszę to wydam, dodatkowe bajery mogę sobie darować a kasę przeznaczę na Pb do tygrysa  ;)
« Ostatnia zmiana: 24 Kwiecień 2019, 00:26:28 wysłana przez strażowy »
Pozdrawiam z Poznania