Autor Wątek: Bieszczady moja wersja - choć wszyscy mamy prawie taką samą :)  (Przeczytany 2101 razy)

zbych_77

  • Gość
Wszyscy jeżdżą w Bieszczady więc wybrałem się i ja.
Dwa motocykle - mój Tygrys i BMW S800R. Niby dwa inne ale przynajmniej pojemność podobna.

Oczywiście dla nas liczą się tylko piękne widoki, pętelki i kilometry więc nocleg tylko parę godzin samo spanie bez wygód.
Skorzystaliśmy z polecanej Bieszczadzkiej Przystani Motocyklowej, z wersji noclegu typu wiata. Można też domek, namiot, namiot ogólny i pewnie parę innych jeszcze. Potwierdzam - ciekawe miejsce - fajni ludzie - wieczorem ognisko, grill, piwo. Moim zdaniem to dobre miejsce na 1-2 noce. Na więcej za mało wygód. Wspólne łazienki, prysznic, spartańskie warunki w wiacie.

Trasa to Warszawa - Radom - Rzeszów - Sanok - Lesko - Ustrzyki Dolne - Czarna (zakwaterowanie) - Ustrzyki Górne - Polańczyk - Solina - Polańczyk - Czarna (noc) - Ustrzyki Górne - Lesko - i powrót do Warszawy tą sama drogą. Łącznie ok 1200 km. Zaliczone Pętle ale w sposób oryginalny, na raty, be paru drobnych km. Moim zdaniem ciekawiej byłoby zjechać w niektóre boczne trasy. Z chęcią wrócę właśnie dla tych bocznych tras ale dawno nie byłem w Bieszczadach więc jestem bardzo zadowolony.

Mam też krótki film: You are not allowed to view links. Register or Login

Pozdrawiam!

Offline tommy

  • Klakier
  • ***
  • Wiadomości: 147
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: 1050/Sport
  • Miejscowość: Sosnowiec
Odp: Bieszczady moja wersja - choć wszyscy mamy prawie taką samą :)
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Sierpień 2016, 19:49:46 »
Pięknie! ja sam jestem zawsze przynajmniej 2 razy w roku na weekend w Bieszczadach,  też polecam każdemu. Tiger 1050 w swoim świecie  ;) a może jeszcze raz się w tym roku się przejadę w sumie to tylko 350 km odemnie a inny świat  ;)

Offline mario

  • Top Cat
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Opinia +0/-0
  • Miejscowość: kąty opolskie
Odp: Bieszczady moja wersja - choć wszyscy mamy prawie taką samą :)
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Sierpień 2016, 20:58:34 »
Bieszczady idealne na taki wypad  :), fajny filmik widze że zapora w Solinie też zwiedzona, u mnie została na liscie, w maju tylko dużą petle zdążyłem objechać, :)

karson

  • Gość
Odp: Bieszczady moja wersja - choć wszyscy mamy prawie taką samą :)
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Sierpień 2016, 21:23:49 »
Zgadzam się z Waszą opinią, Bieszczady są piękne  :)

You are not allowed to view links. Register or Login

MaG

  • Gość
Odp: Bieszczady moja wersja - choć wszyscy mamy prawie taką samą :)
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Sierpień 2016, 00:31:50 »
Zbych_77 następnym razem daj znać wcześniej to chętnie się dołączę. Zwłaszcza w te boczne dróżki.