Autor Wątek: X-Moto Iława - nie polecam  (Przeczytany 406 razy)

Offline intruz

• Klakier
  • Motocykl: 800 XC/XCx
  • Miejscowość: Lębork
X-Moto Iława - nie polecam
« dnia: 27 Luty 2018, 15:07:05 »
Zakup przez Allegro. Kupiłem rękawice. Przyszły w dwóch różnych rozmiarach. Były to rękawice tzw po wystawowe ( o czym wiedziałem), czyli były rozparowane i później spięte prowizorycznie, ale już w dwóch różnych rozmiarach. Ok pomyłki się zdarzają, nie mam z tym problemu. Ciekawostka, do przesyłki była załączona karteczka "...przesyłka została spakowana z największą starannością...imię osoby " :)
Rękawice odesłałem, informacja z nr konta do zwrotu poszła na email. 3 tyg czekania na zwrot pieniędzy, po czym zamiast pieniędzy email "....zdaje się że nie odebrał Pan przesyłki, bo wróciła do nas, czy jest Pan nadal zainteresowany zakupem...:)

Piszę o tym tylko dlatego, że obsługa sklepu po wszystkim zamiast bić się w pierś i schować się ze wstydu o jakość obsługi którą reprezentują, zarzucają mi że to moja wina że tak długo musiałem czekać na pieniądze. Do tego nie zwrócono mi poniesionych kosztów przesyłki po zakupie. Przesyłka zwrotna była akurat darmowa.

Generalnie, kolejny sklep, który nie ogarnia tematu. Nie polecam
LS 650/VS1400/XL1200C/FLSTN/ WR250R / XT 660R - TT 800 XCx - AJP PR7

Offline biblo

• Stary kocur
  • Motocykl: inny motocykl
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: X-Moto Iława - nie polecam
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Luty 2018, 15:19:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Zakup przez Allegro. Kupiłem rękawice. Przyszły w dwóch różnych rozmiarach. Były to rękawice tzw po wystawowe ( o czym wiedziałem), czyli były rozparowane i później spięte prowizorycznie, ale już w dwóch różnych rozmiarach. Ok pomyłki się zdarzają, nie mam z tym problemu. Ciekawostka, do przesyłki była załączona karteczka "...przesyłka została spakowana z największą starannością...imię osoby " :)
Rękawice odesłałem, informacja z nr konta do zwrotu poszła na email. 3 tyg czekania na zwrot pieniędzy, po czym zamiast pieniędzy email "....zdaje się że nie odebrał Pan przesyłki, bo wróciła do nas, czy jest Pan nadal zainteresowany zakupem...:)

Piszę o tym tylko dlatego, że obsługa sklepu po wszystkim zamiast bić się w pierś i schować się ze wstydu o jakość obsługi którą reprezentują, zarzucają mi że to moja wina że tak długo musiałem czekać na pieniądze. Do tego nie zwrócono mi poniesionych kosztów przesyłki po zakupie. Przesyłka zwrotna była akurat darmowa.

Generalnie, kolejny sklep, który nie ogarnia tematu. Nie polecam

A czy z tym sklepem nie ma przypadkiem do czynienia nasz forumowy kolega DARKOM?  8)
« Ostatnia zmiana: 27 Luty 2018, 15:48:06 wysłana przez biblo »
Pozdrawiam,
Jacek

Offline marek_w

• Top Cat
  • Motocykl: 1050/Sport
  • Miejscowość: Olsztyn
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Luty 2018, 16:46:35 »
Ma

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Offline DARKOM

• Top Cat
    • fp X-MOTOTEAM, Team X-treme
  • Miejscowość: Iława
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Marzec 2018, 11:03:20 »
Siemka, tak pracowałem tam kiedyś a teraz tylko współpracuje  8)
Ale mogę pomóc rozwiązać problem szybciej  bo mam dobry kontakt z włascicielem. Intruz daj mi wszystkie namiary zakupu na pv i postaram sie pomóc, nie tłumacze tu nikogo ale wiem że przed sezonem oni wysyłają po kilkadziesiąt paczek dziennie. Podaj też imie osoby która paczkę przygotowywała i wszystkie dane zakupu.
Team Xtreme - symulator wheeli
TIGER 800 XC- KAWASAKI 636R - SUZUKI DL 650 - YAMAHA TDM 850

Offline DARKOM

• Top Cat
    • fp X-MOTOTEAM, Team X-treme
  • Miejscowość: Iława
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Marzec 2018, 11:24:07 »
Przepraszam za tak póżno reakcje ale jakis czas  juz nie zaglądałem na forum, jak zobaczyłem wątek od razu zareagowałem aby wyjaśnić ta sytuację  8) Odpowiedż sklepu była natychmiastowa i pozwoliłem ją tu umieścić  ;)

,,Witamy serdecznie wszystkich forumowiczów TIGERFORUM.PL
Jako zespół sklepu X-moto.eu chcemy się odnieść do postu naszego klienta. Każdy sygnał tego rodzaju jest dla nas bardzo ważną lekcją i pomaga wykluczać podobne sytuacje w przyszłości. Między innymi przy procedurze zwrotu wprowadziliśmy formularze, które to klienci przekazują nam wraz z przesyłkami. Informacja na ten temat znajduje się na każdej naszej aukcji. W tym przypadku formularz nie był dołączony do przesyłki co spowodowało, że została uznana za „nie odebraną”, co automatycznie wydłuża czas obsługi. Pomyłka w postaci wysłania do Pana różnego rozmiaru rękawic została spowodowana niedopatrzeniem na etapie kontroli jakości i nie mamy zamiaru ukrywać tego faktu. Zaufanie i dobre relacje z klientami są dla nas bardzo ważne. 99% pozytywnych komentarzy i ocen sprzedaży to efekt, na który cały zespół bardzo ciężko pracuje. Pomyłki są rzadkie ale się zdarzają i zawsze staramy się, żeby to klient był zadowolony. Wymaga to jednak dobrej woli obydwu stron.
Pozdrawiamy
LWG
Zespół X-moto "

Team Xtreme - symulator wheeli
TIGER 800 XC- KAWASAKI 636R - SUZUKI DL 650 - YAMAHA TDM 850

Offline intruz

• Klakier
  • Miejscowość: Lębork
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Marzec 2018, 03:21:25 »
Dzięki za DARKOM, za próbę i chęc pomocy. Nie będę ukrywał że to nie był mój cel umieszczając post, nie mniej wielkie dzięki.

Niestety tak sie składa że po umieszczeniu tego posta, sprawa trwała dalej. Oparła sie ostatecznie o pomoc allegro co dopiero rozwiązało częściowo problem, a więc uzyskałem pieniądze za przesyłkę które sklep do samego końca postanowił sobie przywłaszczyć. 
O całym niesmaku, zachowaniu się sklepu i kłamstwach dot tej sprawy nie będę już nawet wspominał.
W odniesieniu to tego wszystkiego powyższe wyjaśnienia sklepu mnie nie przekonują i brzmią niestety jak marketingowy bełkot, który nie ma nic wspólnego z ich rzeczywistą jakością obsługi, którego doświadczyłem w moim przypadku.
« Ostatnia zmiana: 13 Marzec 2018, 03:36:46 wysłana przez intruz »
LS 650/VS1400/XL1200C/FLSTN/ WR250R / XT 660R - TT 800 XCx - AJP PR7