Autor Wątek: Rejon Warszawski  (Przeczytany 86554 razy)

Offline Filay

• Stary kocur
  • Opinia +0/-0
  • Miejscowość: WARSZAWA
Odp: Rejon Warszawski
« Odpowiedź #60 dnia: 13 Lipiec 2015, 15:36:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Posiedziałem trochę nad mapą gogle i wytyczyłem trasę którą można było by zrobić, do momentu ulica Wiązowska trasa jest dla naszych kotków przejezdna na szosowych oponach. Opcja nad Wisła nie mam może być sporo trudniejsza =]] pod spodem opis trasy od ulicy Jana Pawła w wesołej. Możemy też zacząć u mnie czyli w Rembertowie  Padarewskiego 159 to od razu zjedziemy z szosy i dojdzie pare km =]

Jana Pawła 2 Wesoła,   do skrętu,  fabryczna Wesoła przez podmokła,  poprzeczna cygańska w lewo, potem cały czas prosto do podkowy w prawo, następnie w las tu znam ja drogę i tego nie opisze ale droga się ciągnie przez Falenice Michalin Józefów, zahaczamy punkt widokowy przy pomniku lotnika w lesie Falenica potem  wypadamy gdzieś na wiązowskiej i albo nawrotka albo skręcamy w prawo jedziemy nad Wisłę czyli wiązowską w prawo przez rondo prosto aż do Kardynała Stefana Wyszyńskiego w lewo, przecinamy nadwiślankę po chwili skręcamy w prawo w wierzbową, (od tego momentu widzę drogi na mapie gogle ale nie wiem w jakim są stanie =] ) jedziemy wierzbową aż do jeziora łacha a potem w zdłóż brzegu nad jeziorem budują jakiś hotel wiec może być ciężko  za jeziorem jedziemy prosto  do rozwidlenia w lewo  aż wpadamy w prawo w brązowawą drogę którą ciągniemy do ogórkowej w którą skręcamy w lewo reszta wyjdzie w praniu. Na koniec możemy zajechać na tor krosowy na wale miedzeszyńskim =]

Czekam na opinie co do terminu mogę dziś przez cały dzień albo dopiero w następnym tygodniu.

zaproponowałem już dawno :P była na pierwszej stronie =]  termin proponuje w niedziele =] teoretycznie mam wolne =]

jest drobna modyfikacja dodałem juz odcinek od mojego domu. choć muszę go  jeszcze dopracować =] na razie z blackiem ogarnąłem połowę a nie mam z kim dopracować kolejnej części, wiadome jest że samemu sie do lasu nie jedzie =]
« Ostatnia zmiana: 13 Lipiec 2015, 15:58:28 wysłana przez Filay »

Offline Filay

• Stary kocur
  • Opinia +0/-0
« Odpowiedź #61 dnia: 14 Lipiec 2015, 14:42:20 »
hej.czekam na jakieś inf. czy są chętni na tą niedziele żeby się przejechać  MaG800 nie może, ale może ktoś się skusi :P

no i gdzie jest filmik z waszej ostatniej wyprawy? =]

Offline kamil

• Stary kocur
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: inny motocykl
  • Miejscowość: Płock
« Odpowiedź #62 dnia: 15 Lipiec 2015, 08:43:10 »
Panowie,
dla potomności i pamięci filmik z naszego pierwszego wypadu.

Wybaczcie, ale to mój debiut jako filmowca. Wczoraj w nocy się renderowało i jest jeden mały błąd pewnie się zorientujecie.

Dobrego oglądania i do następnego. Ja w ten weekend pasuje - mam bardzo dużo pracy.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 15 Lipiec 2015, 11:53:30 wysłana przez kamil »

Offline blacktiger

• Stary kocur
  • Opinia +0/-0
  • Motocykl: 800 Xc
  • Miejscowość: Warszawa
« Odpowiedź #63 dnia: 15 Lipiec 2015, 09:44:39 »
Panowie,
dla potomności i pamięci filmik z naszego pierwszego wypadu.

Wybaczcie, ale to mój debiut jako filmowca. Wczoraj w nocy się renderowało i jest jeden mały błąd pewnie się zorientujecie.

Dobrego oglądania i do następnego. Ja w ten weekend pasuje - mama bardzo dużo pracy.

Pozdrawiam

To już wiemy kto będzie głównym Camera Menem. A następnym razem albo druga kamerka albo biorę Twój kask na głowę i Ciebie tez trzeba uwiecznić bo Twojego lotu nad polami nie mogę odżałować że z boku nie został nagrany.
« Ostatnia zmiana: 15 Lipiec 2015, 09:46:43 wysłana przez blacktiger »

Offline Filay

• Stary kocur
  • Opinia +0/-0
« Odpowiedź #64 dnia: 15 Lipiec 2015, 10:14:09 »
Fajną wycieczkę mieliście =]

to moja nie jest tak malownicza :P głownie las piach i górki chyba że etap nad Wisłą tam może być błoto :P
« Ostatnia zmiana: 15 Lipiec 2015, 10:21:51 wysłana przez Filay »

Offline kamil

• Stary kocur
  • Opinia +0/-0
« Odpowiedź #65 dnia: 15 Lipiec 2015, 21:19:08 »
To już wiemy kto będzie głównym Camera Menem. A następnym razem albo druga kamerka albo biorę Twój kask na głowę i Ciebie tez trzeba uwiecznić bo Twojego lotu nad polami nie mogę odżałować że z boku nie został nagrany.
Trochę szkoda, że nie mamy tego skoku z boku. Z kasku kamerka mocno to spłaszczyła. Sam jestem ciekawy jak wysoko było, bo z mojej perspektywy wyglądało to nie licho. Przez chwilę straciłem kontakt z podnóżkami... no, ale takiego ukształtowania terenu się tam nie spodziewałem :-)

Offline kinsol

• Świeża krew
  • *
  • Opinia +0/-0
  • Miejscowość: W-wa
« Odpowiedź #66 dnia: 15 Lipiec 2015, 21:33:54 »
Podskoczyłeś ok. 50cm, ale wysokość to nic w porównaniu z długością ;) i później z Twoją miną (jechałem akurat z boku)

Offline Filay

• Stary kocur
  • Opinia +0/-0
« Odpowiedź #67 dnia: 16 Lipiec 2015, 22:26:30 »
Nie widzę entuzjazmu co do niedzieli i małego off-a  :-[
dziś się przejechałem pierwszym etapem. żeby nie jechać z kartki i trochę przetrzeć szlak =]
myślę że może wam się spodobać =]  jak mi się uda to dodam parę widoczków.
« Ostatnia zmiana: 16 Lipiec 2015, 22:40:44 wysłana przez Filay »

Offline kamil

• Stary kocur
  • Opinia +0/-0
« Odpowiedź #68 dnia: 17 Lipiec 2015, 09:37:19 »
Jak dla mnie pierwsze dwa zdjęcia robią smaka :-) Problem w tym, że w ten weekend nie dam rady, a następne dwa to wspólne wakacje z rodziną. Więc na najbliższe trzy weekendy jestem wyautowany.
Z tym, że odrobię to sobie z nawiązką w najbliższym czasie. I tak wolny jestem od 3-9 sierpnia. Chciałbym ruszyć gdzieś w Polskę. Myślałem o całym południu i wschodzie. Może ktoś chciałby się podłączyć i zrobi się całkiem fajna wycieczka. Ja mam wolny cały tydzień, ale może być i 3-5 dni. Będę ze sobą zabierał syna. Jeśli ktoś z daleka chciałby ruszyć razem ze mną (środkowa Polska - Płock) to może przyjechać jeden dzień wcześniej - zapewniam spanko i jedzonko. I jeszcze jedno - skoro mamy środek lata to noclegi zdecydowanie namiot :-)
Pzdr
« Ostatnia zmiana: 17 Lipiec 2015, 09:44:02 wysłana przez kamil »

Offline Filay

• Stary kocur
  • Opinia +0/-0
« Odpowiedź #69 dnia: 17 Lipiec 2015, 10:10:38 »
Na trzecim nie widać ale jest panorama waw. Nie chcialo mi sie wyciagac tego w programie.

Offline marian_kozaky

• Sierściuch
  • **
  • Opinia +0/-0
  • Zjedz Snickersa, bo zaczynasz gwiazdorzyć.
« Odpowiedź #70 dnia: 17 Lipiec 2015, 20:17:39 »
Filay, co to za rejon?
--------
Pozdrawiam
Bartek

Offline Filay

• Stary kocur
  • Opinia +0/-0
« Odpowiedź #71 dnia: 17 Lipiec 2015, 21:15:04 »
rembertów,wesoła międzylesie radość falenica michalin józefów  potem zależy czy będzie wena na dalszą jazde ale pare pomysłów mam =]

start u mnie z pod domu (rembertów) i praktycznie po 50 metrach zjeżdżamy z asfaltu =]

Offline MaG

• Stary kocur
  • Opinia +0/-0
  • wymijam codzienność, wyprzedzam marzenia
  • Motocykl: 800 Xc
« Odpowiedź #72 dnia: 17 Lipiec 2015, 23:56:36 »
Filay ja się piszę na taką wycieczkę.
Jak widziałeś na filmie, moja była w Road Bookiem w postaci kartki którą tylko ja byłem w stanie rozszyfrować.
A jak uczestnicy wiedzą ... nie w 100 %.
Ale co się odwlecze to nie uciecze. Będą jeszcze okazje. Do lotów nad łąkami KAMIL  :o

Mi się zaczyna okres wakacyjny i na kręcenie się w okolicach warszawy mogę się umówić dopiero we wrześniu.
Ale na usprawiedliwienie zabieram moją ukochaną żonę na tydzień do Wrocławia i południowy zachód z Czechami włącznie.

Do zobaczenia na trasie.

Offline baran

• Moderator forum
  • Klakier
  • Opinia +0/-0
  • Tiger 955i
« Odpowiedź #73 dnia: 18 Lipiec 2015, 09:32:28 »
Jak mogę gdzieś wyskoczyć, ale mój off kończy się tam, gdzie zaczyna się błoto :D
Natomiast szuterki wszelkiej maści bardzo chętnie :)

Offline Filay

• Stary kocur
  • Opinia +0/-0
« Odpowiedź #74 dnia: 18 Lipiec 2015, 10:08:23 »
spoko trasę mogę zawsze modernizować, to moje rejony wiec znam trochę zakamarków =]
Jak jest błoto to i ja mam problem bo nie mam opon :P wiec go unikam. Chwilowo jest sucho wiec można poszaleć
jeżeli jednak ktoś sie pisze na jutrzejszy termin to piszcie na priv podam adres. godzina 10
odradzam zabieranie kufrów {jest spora szansa je zgubić }.
oczywiście dla urlopowiczów ogarniemy nowy termin,  sporo osób  się wysypało. ja mogę jechać z każdym z osobna :P

dziś pracuje do 24 więc dość długo mogę czekać na inf.. ale jak nikogo nie będzie to bym sobie inaczej zaplanował niedziele =] więc zgłaszajcie sie szybko :P

dziś przed pracą odwiedziłem tor motocros na wale miedz.

link pod spodem do filmiku :P na telefonie słabo się montuje. =[
« Ostatnia zmiana: 18 Lipiec 2015, 16:02:33 wysłana przez Filay »